Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Urak ti meddig tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak ti meddig tudnátok kapcsolatban lenni egy folyamatosan irányitani akaró, amúgy szép kedves és okos lánnyal?

Figyelt kérdés
Magáról is azt mondja ő egy diktátor. Először azt hittem ez csak valami rossz vicc de kiderült nem viccel.
márc. 13. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Akármeddig
márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Volt hasonló nő akivel 4 evig bírtam.
márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
El se jutnék vele a párkapcsolatig, előbb elhajtanám. Egyenrangú felek vagyunk, nem engedném, hogy fölém kerekedjen bárki is egy kapcsolatban.
márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nem sokáig parancsolgatna mert úgy benevelném mint cigány a lovát.
márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az én exem ilyen volt, 3 évig húztuk. Ahogy telt az idő, egyre jobban be akart korlátozni, mindent ő mondott meg. Nagyon szép, nagyon okos lány, de nem bírom, ha ilyen szinten bevezényelnek nekem.
márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Kipróbálnám milyen neki becsicskulni, ha nem működne a dolog, akkor annyi lenne
márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Jó buli, szeretem az ilyen nőket.
márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Kérdés, hogy mit jelent nálad a "folyamatosan irányító" jelző? A feleségem ilyen. Nem is véletlenül lett a feleségem. Rám sokan mondják, hogy karakán, magabiztos, talpraesett kiállású vagyok, de a párkapcsolatban nagyon is szeretem, ha nem nekem kell irányítanom mindent. A feleségem pedig nem tudna olyannal élni, aki klasszikus értelemben vett férfi (irányító, vezető). Úgyhogy ilyenformán egymásra találtunk. Ám volt időszak, amikor már túlságosan leuraló kezdett lenni, az már egy másik történet, ott meg kell húzni a határt (meg is húztam keményen), mert az irányítás ≠ a leuralással. Egy jó irányító kikéri a véleményt, tanácsot, segítséget kér és partnerként kezeli a párját, de alapvetően ő szervezi, rendezi a dolgokat. A feleségem ilyen és nekem szükségem van arra, hogy valamilyen szinten vezessenek a kapcsolatban. Van aki ezt bírja, van, aki nem. Én kifejezetten igénylem.
márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon bejönnek a határozott/domináns nők. Mivel én eléggé határozatlan/szubmisszív beállítottságú vagyok így nagyon örülnék egy ilyen nőnek. Persze ha nagyon nagy túlzásokba esne, akkor azt megbeszélném vele, hogy azért mégiscsak vegyen vissza, ne szaladjon el vele a ló.
márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bejönne: alapból irányított a személyiségem, tehát bírnám a "dominát":).
márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!