Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem akarom hogy megkérj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarom hogy megkérje a kezem a párom csak azért mert gyerekünk lesz?

Figyelt kérdés
Terhes lettem a 2 éves kapcsolatomba, sok gondolkozás után úgy döntöttük hogy megtartjuk. Már 18 hetes terhes vagyok errefel most elkezdett a párom célozgatni hogy szeretne majd eljegyezni és feleségül venni, ezért ne tegyünk apasági nyilatkozatot. Nekem nagyon ellenem ez a házasodjunk össze ha már jön a gyerek dolog, főleg hogy már nagy hassal kéne végigcsinálnom mindent. Nem tartom fontosnak hogy most random terhesen leszervezzünk egy esküvőt. Szerintem ha gyerek előtt nem tettük meg akkor mostmár nem sos, lesz időnk a baba után is amikor már sokkal komfortosabban érezhetem magam a testembem. Az eljegyzést pedig azért nem akarom mert annyira tömeg hogy akit teherbe ejtenek eljegyzés esküvő.. Szeretném ha a párom lenne a jegyesem és később a férjem, de ne a gyerek miatt. Tudom persze hogy egy gyerek sokkal jobban összeköt és ahhoz képest ez semmi. Nagyon maradi és önző gondolat ez ha most nem erre vágyom?
márc. 15. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném ha a párom lenne a jegyesem és később a férjem, de ne a gyerek miatt. Tudom persze hogy egy gyerek sokkal jobban összeköt és ahhoz képest ez semmi. Nagyon maradi és önző gondolat ez ha most nem erre vágyom?"

Ha szeretnéd őt férjednek, akkor addig menj, amíg hív. Ne rontsd el a helyzetet. Lehet 2 tanús esküvő is.

márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 Igen tudom, nem is akarom az ő kedvét elvenni magamtól vagy elnyomni őt. Csak annyira nem így terveztem hogy nagy hassal állok oltár elé életem nagy napján. Legalább tudtuk volna le minél hamarabb ez esetben.. ez zavar leginkább hogy megvárta míg “leamortizálódok”
márc. 15. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Leamortizálódsz 🤡
márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"“leamortizálódok”"

???

Most kezdődik az élet! Az új élet, a folytatás!

Előre nézz, és örülj mindennek, aminek lehet!

márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem önző, én megértelek. De az is benne van a pakliban, hogy később meg már ő nem akarja. Nem feltétlenül valami kicsinyes bosszúból, hanem, ha gyerek előtt nem esett róla szó, akkor lehet, neki nem fontos a házasság, mert úgy van vele, a kapcsolat minősége nem ezen múlik. Ugyanakkor, ha most akarja, lehet benne egy konzervatív értékrend is, hogy a gyerek házasságba szülessen. Amennyiben ez nem történik meg, megszűnik az ok, amiért fontos volt.

Szerintem ne hagyd, hogy ne tegyen apaságit. Az nem számít, ha közben összeházasodtok, viszont hiánya számít, ha nem.

Egyébként gratulálok, én is 18hetes leszek pár nap múlva 😁

márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Házas akarsz lenni? Most van ott a lehetőség. Azt hiszed hogy majd pár év múlva szívből el akar venni? Miért venne el, ha papír nélkül is szültél neki, papír nélkül is család lesztek. Ha most leamortizálva érzed magad mi lesz az első években? Minden, csak esküvő nem.
márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha neki fontos?
márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem fontos a házasság minden áron, teljesen jól élünk nélküle is. Szerintem neki sem fontos, a szülei beszélhették bele. Ahogy tegnap beszélgettünk róla teljesen egyetértett abban hogy gyerek után is ráérünk. Viszont ő tagadja hogy bárki belebeszélte volna vagy a külvilágnak akarna megfelelni, ezen zörrentünk össze kicsit. Engem leginkább azért lepett meg az egész mert egyszer említette hogy csak akkor jegyezne el ha már együtt élnénk, kiismertük egymást. Most pedig ugye “felrugta” a saját gondolatát is hisz csak jövőhónapra sikerül az összeköltözés.

5 Gratulálok neked is :D Ti házasok vagytok?

márc. 15. 11:12
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt a szerintem fontos információt pedig kihagytam hogy eddig teljesen privátan éltük a kapcsolatunkat, nem posztoltunk egymásról, nem írkáltunk ki semmit. A napokban pedig felkeresett az exem, amire természetesen nem reagáltam. Azóta van ez hogy akar mindent. Tegyünk ki képet, írjuk ki hogy kapcsolatban. Ez is hozzátehetett ehhez a szándékhoz szerintem
márc. 15. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8! Nem, nekem pasim sincs🤣

Egyedül vállaltam a gyereket, mert már öreg vagyok és amúgy nem lehetett volna.

De köszönöm 😁

márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!