Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem akarom hogy megkérj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarom hogy megkérje a kezem a párom csak azért mert gyerekünk lesz?

Figyelt kérdés
Terhes lettem a 2 éves kapcsolatomba, sok gondolkozás után úgy döntöttük hogy megtartjuk. Már 18 hetes terhes vagyok errefel most elkezdett a párom célozgatni hogy szeretne majd eljegyezni és feleségül venni, ezért ne tegyünk apasági nyilatkozatot. Nekem nagyon ellenem ez a házasodjunk össze ha már jön a gyerek dolog, főleg hogy már nagy hassal kéne végigcsinálnom mindent. Nem tartom fontosnak hogy most random terhesen leszervezzünk egy esküvőt. Szerintem ha gyerek előtt nem tettük meg akkor mostmár nem sos, lesz időnk a baba után is amikor már sokkal komfortosabban érezhetem magam a testembem. Az eljegyzést pedig azért nem akarom mert annyira tömeg hogy akit teherbe ejtenek eljegyzés esküvő.. Szeretném ha a párom lenne a jegyesem és később a férjem, de ne a gyerek miatt. Tudom persze hogy egy gyerek sokkal jobban összeköt és ahhoz képest ez semmi. Nagyon maradi és önző gondolat ez ha most nem erre vágyom?
márc. 15. 09:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Baj ha nem akarom hogy megkérje a kezem a párom csak azért mert gyerekünk lesz?"


Szóval szerinted a gyerek miatt venne el?


Akkor minek a gyermek?

márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!