Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 36 éves nőként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 36 éves nőként még találhatok párt és alapíthatok családot?

Figyelt kérdés
Véget ért nemrég egy többéves kapcsolatom, én léptem ki, mert exem fizikailag és lelkileg is bántalmazott. Nem szültem neki, mert korábban is láttam, hogy gáz van, csak gyenge voltam lépni akkor még, viszont egy gyereket nem tettem volna ki ennek. Ezt igazából jó döntésnek érzem, csak sajnálnám, ha sose lenne családom...
márc. 15. 11:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy találhatsz

Járj el szórakozni meg ilyenek azt lesz

márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Simán.
márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Párt találhatsz, gyerekről lekéstél már.
márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
igen
márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%

Párt igen.


De gyerek....

márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%

Hat igen 36 évesen már félig sírban van egy nő, aki nem szül 25 éves koráig annak már annyi

Abszolút

márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Illetve, jelezném, hogy nem azért írtam ki a kérdést, hogy itt keressek társat, nem szeretnék további privát üzeneteket kapni! Köszönöm a megértést!

márc. 15. 15:01
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Nőként írom (mielőtt lepontoznának a pitsába, mert valami gyökér incelnek néznek), elsősorban azon múlik, hogy hogy nézel ki. Ha jól, akkor 40 évesen, egy vagy több gyerekkel is van esélyed még újabb gyerekvállalásra is alkalmas párt/kapcsolatot találni. Ha nem különösebben jól vagy kifejezetten rosszul, akkor engedd el, de ebben az esetben akkor sem lenne esélyed, ha 30 lennél. Ami még lényeges, hogy milyen ismerkedési lehetőségeid vannak. Ha csak társkereső vagy egyéb netes felület, akkor nem elég "simán" jól kinézned, NAGYON jól kell + NAGYON fotogénnek is kell lenned, különben valami exedhez hasonló karakter a legjobb, amit kifoghatsz...
márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Átlagos a külsőm, de azért még megnéznek a férfiak, pl. buszon észreveszem, meg szoktam kapni bókokat is mondjuk munkahelyen, hogy csinos vagyok. Úgyhogy nem adom fel. :D
márc. 15. 15:41
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Viszont ha megtalálod az igazit akkor nem szabad sokat szarakodni a babaprojekttel.
márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!