Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 36 éves nőként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 36 éves nőként még találhatok párt és alapíthatok családot?

Figyelt kérdés
Véget ért nemrég egy többéves kapcsolatom, én léptem ki, mert exem fizikailag és lelkileg is bántalmazott. Nem szültem neki, mert korábban is láttam, hogy gáz van, csak gyenge voltam lépni akkor még, viszont egy gyereket nem tettem volna ki ennek. Ezt igazából jó döntésnek érzem, csak sajnálnám, ha sose lenne családom...
márc. 15. 11:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9, és mi a helyzet az ismerkedési lehetőségeiddel? Van hol élőben? Mert a net az szívás (egy nőnek is), ahhoz átlagos külsővel lehet, hogy igénybe vennék egy fotóst mondjuk vagy valami... Ha nincsenek nagyon jó képeid, akkor sokkal rosszabbak találnak be, mint amilyenekkel élőben össze tudnál jönni. Értendő ez a kinézetükre és a személyiségükre egyaránt. Nyilván egy "erősebb" profillal is rengeteg kritikán aluli, felejtős jelentkező repülne rád, de az a különbség, hogy nem kizárólag olyanok.
márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon neccesen, ebben a korban mar csak a maradék van. Nem véletlenül.
márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Azért ez a "maradék" kifejezés szerintem elég erős...

Nem mindenki éli egyforma tempóban az életét, nem gondolom, hogy emiatt selejtes lenne, vagy aki korábban házasodott, az attól egyből értékesebb.

Persze, azt értem, hogy ennyi idősen már sokan elköteleződtek, és kevesebb emberből lehet választani

márc. 15. 17:41
 14/26 anonim ***** válasza:
61%
Aki családot szeretne és alkalmas is rá, az mar rég elkelt, legyen nő vagy férfi. A maradékból lehet szemezgetni, de nagyon-nagy szerencse kell hozza, hogy jo alapanyagot fogj ki. Minel idősebb valaki, annal kevesbe fog valtozni. Ahogy nézem a barátnőim, tesóm esetben a felhozatalt ennyi idősen, nem kecsegtet semmi jóval. Kb az onhibajukon kívül elvalt apukak a legjobbak meg.
márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igazad van, én is ha inkább benne maradtam volna a bántalmazó kapcsolatomban és szülök pár gyereket, akkor sokkal jobban jártam volna, mint így, hogy a "maradék" kategóriába tartozom...
márc. 15. 18:23
 16/26 Barnabas333 ***** válasza:
54%
Rengeteg nő szül 40évesen, igaz autista nagyobb eséllyel lesz a gyerek vagy más betegsége lehet...
márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk autizmus pont a férfi magas kora miatt alakul ki...

Magyarul, nem baj ha nőként öreg vagy, csak ne öreg férfival vállalj gyereket.

márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
15, ha eleg erett lettel volna, feldolgozott traumakkal, kellő ön-, és emberismerettel, akkor nem kerültél volna bantalmazo kapcsolatba, legalabbis nem maradtál volna ennyi ideig benne. Vagyis érett lettel volna egy szintén érett ferfihoz. Jelenleg igen, a maradékhoz tartozol, mar csak azert is mert megsertodsz es kiforgatod a mondandom, vagyis nincs önreflexiod. Johir viszont, hogy ezen tudsz valtoztatni, meg mindig ki lehet hozni magadbol valamit ha van akarat. Csak arra akartam utalni, hogy kevesebb joval a lehetőséged es az elvárásokbol is igencsak le kell adnod valószínűleg.
márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást, de már van saját pszichológusom. Tisztában vagyok vele, hogy önértékelési problémáim vannak, ami miatt ennyi ideig benne maradtam egy bántalmazó kapcsolatban. A gyerekkorból hozott kötődési minta, sajnos ezt eredményezte, ugyanakkor, bocsi, de van önreflexióm, anélkül nem kerestem volna fel szakembert. A házasságot meg ne tekintsük már úgy, hogy érett és sikeres emberek szövetsége. Nagyon sok rosszul működő család van. A "maradék" kifejezés pedig igen is sértő, de téged minősít, hogy így vélekedsz emberekről.
márc. 15. 21:05
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Aki családot szeretne és alkalmas is rá, az mar rég elkelt, legyen nő vagy férfi. "


És jórészük már el is vált.

márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!