Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 36 éves nőként még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 36 éves nőként még találhatok párt és alapíthatok családot?

Figyelt kérdés
Véget ért nemrég egy többéves kapcsolatom, én léptem ki, mert exem fizikailag és lelkileg is bántalmazott. Nem szültem neki, mert korábban is láttam, hogy gáz van, csak gyenge voltam lépni akkor még, viszont egy gyereket nem tettem volna ki ennek. Ezt igazából jó döntésnek érzem, csak sajnálnám, ha sose lenne családom...
márc. 15. 11:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

18


Ime egy ostoba feleség, aki azt hiszi, attól lesz bárki is valaki, mert egy pasi elvette. És pszichológusnak is képzeli magát a facebúkon felszedett bölcsességektől.

márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%

Igen, elvált aki vagy nem volt alkalmas a családra, vagy rossz önismerettel/emberismerettel nagyon mellé választott. De o mar pl nyomott gyumolcsnek szamit a piacon 2 gyerekkel, gyerektartást fizetve.


Ha boldog feleség akarsz lenni időben kell jól választani, ez általánosan igaz. Lehet valakinek szerencséje, természetesen van aki 40 evesen találja meg éléte szerelmét, csak nem ez az általános. Eleg megkerdezni barmelyik szingli 35+ ismerosotoket.


Én pedig nem "egy pasihoz" mentem hozzá, hanem "A Férfihoz". Nagy különbség. :)

márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kedves 22! Mázlista lehetsz, ha ilyen stílussal "A Férfi" képes volt elvenni és még el is visel...

Ne haragudj, de a hasonlataid meg a megnyilvánulásaid elég degradálóak.

Azért, nézz bele jobban azokba a "tökéletes" házasságokba is, amelyek idejében köttettek. Persze, biztos vannak, amelyek tényleg szuperek, de lássuk be, ott sem ez az általános. Nekem az is nagyon fura, hogy mennyire bizonygatod itt idegeneknek, hogy te milyen szerencsés vagy "A Férfivel"

márc. 16. 11:08
 24/26 anonim ***** válasza:
A kerdesedre válaszoltam csak, nem bizonygattam semmit. Elso kézből látom sajnos mit leszenved a 34 eves szingli tesom es a 40 közeli kollegak, barátnők. Leirtam hogy mukodik a "piac". Sajnos ez várható.
márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ebben is van igazság, amit mondasz. Ugyanakkor, több tényezős a dolog. Sok múlik az egyénen. Sokan nem foglalkoznak magukkal és várják a csodát. Arra fókuszálnak, hogy a leendőbeli párjuk milyen legyen magukra meg nem figyelnek úgy oda. Én egyaránt adok a külsőmre is és a belsőmmel is foglalkozom (lásd pszichológushoz járás). A kérdést lehet pontatlanul írtam ki, párt biztosan fogok tudni találni, attól nem félek. A családalapítás ami necces, mert az idő előrehaladtával romlanak az esélyeim. Ezzel sajnos tisztában vagyok és aggaszt kissé.
márc. 16. 11:47
 26/26 anonim ***** válasza:
43%

Férfiként több nőre ráírtam társkereső appokon. Senkinek nem felelek meg.

Neked senki nem felel meg, ha nem így lenne 3 perc alatt találnál valakit.

Itt is elzárkózol attól hogy rádírjanak. Miért is? Kényes ízlésednek biztosan nem felelnek meg az itt lévő férfiak. Sajnos az utcán is mi járunk. A társkeresőkön is. Ugyanitt cica eladó.

márc. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!