Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki egy rokonomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki egy rokonomból? (talán harmad-unokatestvérem)

Figyelt kérdés

26 évem alatt az elmúlt 8 hónapig csak 2-3 évente egyszer ha összefutottunk. Én 26 éves nő, ő meg 34 éves férfi egyébként.


Most viszont a városban ahol élek ide költözött, legfőképp munka miatt, és amiatt is találkozok vele 1-2-3 hetente elég változó.


De kezdek bedilizni, mert alig várom, hogy jöjjön és láthassam, ugyanakkor alig tudunk beszélgetni mert nem kifejezetten hozzám jön. De amikor van időnk akkor kicsit elméjülünk és dumálunk mindenről.


És beleszerettem, és egyszerűen megőrülök ha nem látom , minden napom egy kínlódás amíg nem látom.


Tudom elcseszett vagyok, de lassan idegbajos leszek, ha nem találkozhatok vele.


márc. 29. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Harmadunokatestvérnél nem nagy a genetikai kockázat valószínűsége. Kinézetre mennyire hasonlítotok, kérdező?
márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő egyáltalán viszonozza az érzéseid? Legalább vonzalom megvan részéről feléd? Mert ha nincs mindegy, hogy harmad vagy milyen unokatestvérek vagytok vagy se akkor mindegy, hogy te mit akarnál tőle.
márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kinézetre? Ég és föld.


Sokszor úgy érzem zavarban van, és én is, és 1x mondta, hogy bárcsak ne lennénk rokonok, azt mondta már, hogy ő is várja h láthasson, mert ritkán jön össze, vannak rá utalások,.


De egyszerűen félek rákérdezni, hogy esetleg mennyire vagy milyen szinten tetszem neki, hogy érez e többet irántam.


Nagyon félek attól, hogy ha rosszul alakul akkor soha többé nem látom.

márc. 29. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nagyon nehéz.


Ugyanebben vagyok, jóideje már és más nem is érdekel.

Lassan kezdek bedilizni.

márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ha nem mer lépni ugyanúgy mint te akkor minek tartod vele a kapcsolatot? Tegyük fel történik csók, oké, de akkor is orvoshoz kell fordulni, hogy vizsgálatokat csináljon és kiderüljön milyen mértékben lenne rizikó a gyermeknemzés, vállalás. Lehet addig nem jutnátok el, de akkor is orvoshoz menni kéne!

Viszont a rokonok hogyan állnának az egészhez megint más téma, előbb utóbb kiderülne, nem lehetne titokban tartani a kapcsolatot és nem is lenne helyes.

márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem ajánlom, mert mégha kicsi is a kockazat, pontosan megállapítani nem tudják ők se. Én ismerek olyan expárt akik harmaduncsitesók voltak, 3 gyermekük született és a legutolsó beteg volt. 21 évesen halt meg. Azután szétmentek, nem bírtak a lelkiismeretükkel...
márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Harmad unokatesóknál már nem gáz elvileg,ha összejönnek,nem?
márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt tudja és én is, hogy gyereket egyikünk sem akar.


Ráadásul van olyan egészségügyi problémám ami miatt alapból rizikós nem ajánlott, de hosszú történet.


Igen a rokonok hozzáállása az tuti probléma lenne. Tuti kiakadnának

márc. 29. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha együtt akartok lenni akkor tegyetek azért, hogy együtt legyetek és az ellen is, hogy baba ne legyen. Sok lehetőség van. A rokonok hát kemény dió, de kiküszöbölhető talán idővel. Itt az a baj, hogy féltek, hogy nem bíztok egymásban, az érzéseitekben és mivel ez így van nem lesz hosszú életű a kapcsolat, mindig más véleménye fog számítani.
márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem orvoshoz kell menni, hanem genetikushoz, tanácsadásra. Kérdező, ha el akarsz menni, feltétlen vigyél a fickóról egy fényképet.
márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!