Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jön be nektek ennyire ez a nő típus? (képet linkelek)

Figyelt kérdés

kép: [link]


Mindenhol őket látom. Buszon, vonaton, bevásárlóközpontokban, játszótéren, általában a férjeikkel, gyerekeikkel. Ebből feltételezem, hogy valószínű nagyon vonzó lehet számotokra, hiszen elveszitek feleségül őket, gyereket vállaltok velük.


Nekem 2 ilyen közeli nőismerősöm volt, aki így nézett ki, és már gyerek előtt is ilyenek voltak, szóval a túlsúly nem a gyerekszülés miatt került fel. Hozzáteszem, ők voltak az elsők, akiket feleségül vettek abból az ismeretségi körből. Ebből az egyiket ismertem mélyebben, rendkívül infantilis, plüssökket gyűjtő, össz "főzési" tudománya a melegszendvics elkészítése volt, nulla életcél. Ezt csak azért írom le, mielőtt megkapnám azt, hogy biztosan a személyisége miatt, bár előfordulhat, hogy valakinek ezek vonzó tulajdonságok lehetnek, ideális feleségnek, nem tudom.


Az egyik ilyen típussal a vonaton találkoztam, kb úgy nézett ki mint egy jóllakott napközis a hátitáskájával, mikor beszélgetett a nagyjából 7 éves forma gyerekével, kb olyan szinten volt, mintha a pár évvel idősebb nővére magyarázna neki az élet dolgairól.


Azért vagyok kíváncsi, mert ha a valóságban ez van, akkor minek mossák a nők agyát, hogy nézzél ki úgy, mint egy szupermodell, instaceleb, csípő derék 70%-os aránya, járjál edzeni, fodrászhoz, legyen tökéletes a sminked. Minek fektetünk ennyi energiát a külsőnkbe, mikor a legtöbb fiatal házas nő konkrétan így néz ki? Ilyen a tipikus feleség alapanyag, a család lelke, a családi tűzhely melegének őrzője, az Édesanya.


Tényleg érdekel.



márc. 30. 01:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem hogy tipikusan ez a típus bejönne bárkinek is.
márc. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hát pedig hidd el, a legtöbb fiatal feleség kisgyerekkel konkrétan így néz ki. Ebből arra következtetek, hogy a férfiaknak nagyon vonzó lehet, ha már elveszik őket, gyereket vállalnak velük stb.
márc. 30. 02:04
 3/41 anonim ***** válasza:
65%

Pont tegnap láttam egy kirándulás alkalmával hasonló anyukát,olyan 28 körüli lehetett.Az egyik gyereke nagyjából 4 éves,a másikat apuka tolta egy babakocsiban.Apuka vékony jóképű srác volt,aki látható undorral nézett a feleségére és nem válaszolt neki,hanem odavakkantott,ha az kérdezett valamit.

Magam részéről látok én is pár ilyen husos anyukát,de vagy egyedül,vagy pedig úgy,hogy a párja,férje nem éppen szeretettel,vagy kedvesen beszél vele,van a társaságában.Még akkor sem,ha a férj is elhízott.

A képen látható nő szerintem unalmában agyonzabálta magát és így maradt.Most pedig a nagy "body positivity " szellemében viselkedik.Egy a közös az ilyen nőkben,általában nagyhangúak és pofátlanok. Nyilván kompenzálják a lelki gondjaikat.

Egyetlen ilyen kövér csaj sincs sem a családban,sem munkahelyi ismerősnél.Még a terhesség alatt felszedett kilókat is leadták.

márc. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy a te környezetedben ilyenek voltak előtte, de sokan szülés után híznak meg. Én is ilyen vagyok külsőre, csak az arcom szebb, mégse akar elvenni senki sem. De egyébként ők az elérhető kategória a pasiknak. Gondolom sok nőnél próbálkoztak, de csak ezek a nők maradtak meg mellettük. Vagy azt gondolják, hogy az ilyen típusú nő úgysem fogja megcsalni. Egyébként mindenki a szépet szereti. Ha lett volna rá lehetőségük, akkor biztosan nem egy ilyen nőt választanak maguk mellé.
márc. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

Maximum a te környezetedben.


De az enyémben ez egyáltalán nem.

márc. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezt látom, sportos vagyok, vékony, és a az ilyen alkatú barátnőim keltek el legelőször, és nem a maradékhoz, kováltképp jóképü, jól kinéző, sikeres férfiakhoz..... Engem meg csak a csóró semmirevaló hülyék találnak be sokáig.
márc. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát én abszolút nem ezt látom. De biztos másik világban élünk.
márc. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt tapasztaltam, h van egy bizonyos embertípus, aminek ez jön be.


De am kérdező, mennyire vagy szupermodell alkat? :p

márc. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
Hányingerem van tőle
márc. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jó a kérdés, ez nekem is feltűnt már és azt gondoltam atyaég ezekhez van valakinek gusztusa? Aztán megnéztem jobban a pasijaikat, és mindent értettem. Nekem nem kéne a pasijuk szóval zsák a foltját és boldogok. Jó látni őket együtt.
márc. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!