Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jön be nektek ennyire ez a nő típus? (képet linkelek)

Figyelt kérdés

kép: [link]


Mindenhol őket látom. Buszon, vonaton, bevásárlóközpontokban, játszótéren, általában a férjeikkel, gyerekeikkel. Ebből feltételezem, hogy valószínű nagyon vonzó lehet számotokra, hiszen elveszitek feleségül őket, gyereket vállaltok velük.


Nekem 2 ilyen közeli nőismerősöm volt, aki így nézett ki, és már gyerek előtt is ilyenek voltak, szóval a túlsúly nem a gyerekszülés miatt került fel. Hozzáteszem, ők voltak az elsők, akiket feleségül vettek abból az ismeretségi körből. Ebből az egyiket ismertem mélyebben, rendkívül infantilis, plüssökket gyűjtő, össz "főzési" tudománya a melegszendvics elkészítése volt, nulla életcél. Ezt csak azért írom le, mielőtt megkapnám azt, hogy biztosan a személyisége miatt, bár előfordulhat, hogy valakinek ezek vonzó tulajdonságok lehetnek, ideális feleségnek, nem tudom.


Az egyik ilyen típussal a vonaton találkoztam, kb úgy nézett ki mint egy jóllakott napközis a hátitáskájával, mikor beszélgetett a nagyjából 7 éves forma gyerekével, kb olyan szinten volt, mintha a pár évvel idősebb nővére magyarázna neki az élet dolgairól.


Azért vagyok kíváncsi, mert ha a valóságban ez van, akkor minek mossák a nők agyát, hogy nézzél ki úgy, mint egy szupermodell, instaceleb, csípő derék 70%-os aránya, járjál edzeni, fodrászhoz, legyen tökéletes a sminked. Minek fektetünk ennyi energiát a külsőnkbe, mikor a legtöbb fiatal házas nő konkrétan így néz ki? Ilyen a tipikus feleség alapanyag, a család lelke, a családi tűzhely melegének őrzője, az Édesanya.


Tényleg érdekel.



márc. 30. 01:46
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%
#40 egy dundi, teltkarcsú, formás 70-80 kg-s nő oké, azokat még én is tudom vonzónak látni, de amiket szoktam látni, 100-130 kg-s szétfojt igénytelen tehenekre hogy áll fel egyáltalán a farkuk? Nem tudom felfogni. Mondjuk az “Élet 250 kg felett” műsorban is mindnek van férje, akkor is, ha évek óta mozdulni nem bír és tiszta fekély a teste. Lehet ezek a férfiak úgy érzik, csak ilyen nőknek elegek. Mondjuk én inkább halnék meg apácaként, minthogy ilyen emberekkel szexeljek, de kinek mi😂
márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!