Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jön be nektek ennyire ez a nő típus? (képet linkelek)

Figyelt kérdés

kép: [link]


Mindenhol őket látom. Buszon, vonaton, bevásárlóközpontokban, játszótéren, általában a férjeikkel, gyerekeikkel. Ebből feltételezem, hogy valószínű nagyon vonzó lehet számotokra, hiszen elveszitek feleségül őket, gyereket vállaltok velük.


Nekem 2 ilyen közeli nőismerősöm volt, aki így nézett ki, és már gyerek előtt is ilyenek voltak, szóval a túlsúly nem a gyerekszülés miatt került fel. Hozzáteszem, ők voltak az elsők, akiket feleségül vettek abból az ismeretségi körből. Ebből az egyiket ismertem mélyebben, rendkívül infantilis, plüssökket gyűjtő, össz "főzési" tudománya a melegszendvics elkészítése volt, nulla életcél. Ezt csak azért írom le, mielőtt megkapnám azt, hogy biztosan a személyisége miatt, bár előfordulhat, hogy valakinek ezek vonzó tulajdonságok lehetnek, ideális feleségnek, nem tudom.


Az egyik ilyen típussal a vonaton találkoztam, kb úgy nézett ki mint egy jóllakott napközis a hátitáskájával, mikor beszélgetett a nagyjából 7 éves forma gyerekével, kb olyan szinten volt, mintha a pár évvel idősebb nővére magyarázna neki az élet dolgairól.


Azért vagyok kíváncsi, mert ha a valóságban ez van, akkor minek mossák a nők agyát, hogy nézzél ki úgy, mint egy szupermodell, instaceleb, csípő derék 70%-os aránya, járjál edzeni, fodrászhoz, legyen tökéletes a sminked. Minek fektetünk ennyi energiát a külsőnkbe, mikor a legtöbb fiatal házas nő konkrétan így néz ki? Ilyen a tipikus feleség alapanyag, a család lelke, a családi tűzhely melegének őrzője, az Édesanya.


Tényleg érdekel.



márc. 30. 01:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt is nézd meg, hogy ezek a nők vagyonosak-e. Sokaknak meglepő, de rohadt sok az aranyásó, számító férfi, aki képes ilyen tehenekkel is járni csak azért, mert vagyonuk van.
márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
6, 17, teljesen osztom a véleményetek.
márc. 30. 12:20
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

#18-nak

Lehet azt gondolják a férfiak, hogy te túl sokat törődsz magaddal, hiszen tanult vagy, sportolsz, diétázol, figyelsz a megjelenésedre stb., míg a kérdésben szereplő nőtípus bedobja a gyeplőt a lovak közé, inkább a pasival foglalkozik, meg jókat lehet vele zabálni és ökörködni. Szóval róluk ilyen fesztelenebb, lazább összképet látnak, rólad meg gondolom kicsit katonásabbat, amit ugye nehezebb hozni egy átlagos napon is akár.

De amúgy fogalmam sincs, hogy miért van ez. Én azt látom, hogy kövér vagy vékony mindegy, mert valaki vagy állandóan kapcsolatban van, vagy úgy kell vért izzadnia, hogy szökőévente összejöjjön neki valaki.

márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen kövérek egyáltalán nem jönnek be.
márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
68%

#23 azt nem mondta senki, hogy velem ne lehetne zabálni, kb. kétóránként eszek😃És bármit, amit megkívánok, szerencsés alkat vagyok, nem hízok el, nem olyannak kell elképzelni, aki görcsösen számolgatja a kalóriákat meg undorral néz egy tányér csirkepaprikásra.


De tény, hogy a rendszeretetem, a sportosságom, a tudatosabb életvitelem kelthet az emberekben egyfajta megfelelési kényszert. Viszont az a fura, hogy általában ugyanilyen pasikkal randizgatok, így elvileg illenénk egymáshoz, aztán mégse lesz belőle tartós dolog. De abból se, ha a szöges ellentétemmel ismerkedek. Lehet el vagyok átkozva és nem lehet párkapcsolatom🤣

márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem troll kérdés, én is ezt látom a környezezemben. Elnézést, de aki még egy tündér szintjén kinézetileg, az szív, lealazott, megszivatott, meg az, átvert, egyedül van stb....
márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
80%

17-esnek is igaza van, egyszer leírtam ezt a saját strandon tapasztalatom, ott is le.lettek pontozva, vagy kb trollnak gondoltak, pedig igazat írtam. Bárkinek merek képet küldeni privatban 36 évesen hogy nézek ki és itt állok egyedül!

Az meg, hogy etetik a nőket azzal, hogy nézzenek ki szupermodellnek, az a legnagyobb atvagas, mert a végén valoban ilyen vagy teljesen átlagos nőkkel állapodnak meg! Vagy rosszabb esetben a majdnem topmodell külsejű nőnek szól be a pasija hogy nézzen ki még jobban, meg vannak tőle jobbak...mint ahogy velem is történt párszor. Beteg egy világ! És még csodálkoznak, hogy inkább maradok viszont egyedül...

márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

27, Akkor kezet foghatunk. 35 vagyok, nagyon sokat fektetek a külsőmbe, szerencsére az arcomat, hajamat illetően kegyesek voltak velem az égiek, de, hogy a mérleg 2 oldala egyenlő legyen, elképesztően hízékony vagyok. Egész életemben diétáznom kellett, soha nem engedhettem el magam. Járok edzeni rendszeresen. Nem vagyok egy fitness modell, nekem már azért is meg kell gebedni, hogy normális testem legyen, kb M-es méret.

Éppen ezért a linkelt hölgynél sem elsősorban a testalkata volt a lényeg számomra, mert a hátteremből kiindulva ebben együtt érzek vele, pontosan tudom, milyen kínszenvedés lefogyni.

Hanem inkább az egész összkép, a kisugárzás, az az ostoba ábrázat, olyan mint egy nagyranőtt óvodás, a jóllakott napközis.

Női aggyal gondolkodva azt hinném, hogy a férfiak egy extra nőies, tényleg minden porcikájában ízig vérig nőt keresnek, akire ránézve el tudod képzelni, hogy ott áll előtte a férfi könnybe lábadt szemekkel és kimondja a következő mondatokat: veled szeretném leélni az életem, téged képzellek el a gyerekeim anyjának. (még ha van is plusz rajta). Vannak rendkívül nőies molett nők, pl Ashley Graham.

De itt számomra az egész összhatás az érthetetlen. Vidéken, ahol a családom él, van egy korombeli 3 gyerekes házas nő, kb mint Szent Szűz Mária, olyan respektje van a 3 gyerek miatt. A nagybetűs családanya. 8 osztállyal és egy ilyen megjelenéssel, mackónadrágban. Végig ordítják az egész falut, meg a boltot és nem, nem C típusú. 2 diplomával, 2 nyelvvizsgával, saját vállalkozással labdába se rúghatok mellette :D

De ugyanúgy Pesten is ezt látom, menj csak el egy Westendbe, utazz egy picit a 4-6-oson. Akiről részletesen írtam a kérdésben tősgyökeres pesti.

Valamit nem jól csinálok...

márc. 30. 18:47
 29/41 anonim ***** válasza:
65%
Akkor vannak sorstàrsaim...azt hittem én vagyok csak ilyen "szerencsés", hogy ilyen körülmények alakultak ki mindig. Nekem sincs gond ár arcommal sem, sőt, csak nem akarok nagyon reszletekbe menni, mert gondolatban megkéselnek még :D Nekem is van diplomám, több nyelven beszélek, szakmai múltam van, értek sokmindenhez, főzni is tudok, de nem vagyok egy karót nyelt típus...és igen, az általad leírtak sikeresek, mert beszültek X gyereket, ez sajnos a mai magyar társadalmat és életszemlélet tükrözi vissza. És így, mivel inkább vagyok egyedül, már a kinéztem, sőt értékeim is megkérdőjelezik, miszerint " mert a jó nők már rég elkeltek, a jó nők kocsiban férfi mellett ülnek, a jó nők már gyerekeket nevelnek'...miközben rohadtul nem. És persze csak akkor lehetsz valaki, az etalon, ha ezek megvannak. Vagy ami még rosszabb, hasonlóan értelmiségi férfiak próbálják bizonygatni, hogy nem érek fel hozzájuk és kevés lennék, vagy alapból ostobának néznek. :D Ez valójában szomorú, hogy mi így magunk maradunk..
márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
igen, ezt én is ismerem. "A szép nők nagyon gyorsan elkelnek, a szép nőkre van 1000 jelentkező, a szép nő az már foglalt és még akkor is próbálkoznak nála." Aham...
márc. 30. 19:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!