Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jön be nektek ennyire ez a nő típus? (képet linkelek)

Figyelt kérdés

kép: [link]


Mindenhol őket látom. Buszon, vonaton, bevásárlóközpontokban, játszótéren, általában a férjeikkel, gyerekeikkel. Ebből feltételezem, hogy valószínű nagyon vonzó lehet számotokra, hiszen elveszitek feleségül őket, gyereket vállaltok velük.


Nekem 2 ilyen közeli nőismerősöm volt, aki így nézett ki, és már gyerek előtt is ilyenek voltak, szóval a túlsúly nem a gyerekszülés miatt került fel. Hozzáteszem, ők voltak az elsők, akiket feleségül vettek abból az ismeretségi körből. Ebből az egyiket ismertem mélyebben, rendkívül infantilis, plüssökket gyűjtő, össz "főzési" tudománya a melegszendvics elkészítése volt, nulla életcél. Ezt csak azért írom le, mielőtt megkapnám azt, hogy biztosan a személyisége miatt, bár előfordulhat, hogy valakinek ezek vonzó tulajdonságok lehetnek, ideális feleségnek, nem tudom.


Az egyik ilyen típussal a vonaton találkoztam, kb úgy nézett ki mint egy jóllakott napközis a hátitáskájával, mikor beszélgetett a nagyjából 7 éves forma gyerekével, kb olyan szinten volt, mintha a pár évvel idősebb nővére magyarázna neki az élet dolgairól.


Azért vagyok kíváncsi, mert ha a valóságban ez van, akkor minek mossák a nők agyát, hogy nézzél ki úgy, mint egy szupermodell, instaceleb, csípő derék 70%-os aránya, járjál edzeni, fodrászhoz, legyen tökéletes a sminked. Minek fektetünk ennyi energiát a külsőnkbe, mikor a legtöbb fiatal házas nő konkrétan így néz ki? Ilyen a tipikus feleség alapanyag, a család lelke, a családi tűzhely melegének őrzője, az Édesanya.


Tényleg érdekel.



márc. 30. 01:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
46%

Ha jó a modora, stílusa, nekem bejön ő is.

Sőt, inkább ő.

Él az utcánkban két insta-maca, eleget látom őket, kb a fél falu utálja már a látványukat is.

Öntelt, elkényeztetett kis majmok, hát még a palijuk....két kis görcs.

márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
44%

"Hát pedig hidd el, a legtöbb fiatal feleség kisgyerekkel konkrétan így néz ki"


Ha egy zsákfaluban élsz, és az utcátokban három fiatal feleségből kettő ilyen, abból nem kéne ezt a következtetés levonnod, hanem ki kéne mozdulnod és körülnézned máshol is.


Te vagy az egyetlen ember, akinek ártasz azzal, ha torz a valóságérzékelésed.

márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
87%

"Hát pedig hidd el, a legtöbb fiatal feleség kisgyerekkel konkrétan így néz ki. "


Nem, igazából ez nincs így. Én csomó anyukát látok akik máshogy néznek ki.

márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen osztom, amit a 6. írt.
márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
80%
#12 hát ha Budapest neked zsákfalu, akkor oké :D
márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kolleganőm, szerintem komplexusai lehettek a túlsúlyából adódóan és szeretett főnökösködni, irányítani úgy hogy nem ő volt a főnök, mindent jobban tudott, ha hibázott nem ismerte be, minden lényegtelen dologba bele tudott kötni. Gondolom nem minden kövér nő ilyen, bár én ismertem többet is akinek volt valami hasonló defektje. Borzasztó volt vele együttműködni és benyalizta magát a főnökségnek, többet között miatta is váltottam anno munkahelyet. Nekem egy darabig még ő fog eszembe jutni a testes nőkről, sajnos ez előítelet igen.

35f

márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon egyszerű. A kövérke megragadja az egyetlen adodó lehetőségét és addig manipulálja meg hagy neki mindent hogy a csávóka már arra eszmél hogy ott a gyerek, a párja meg egy undormány. Aztán vagy vele marad vagy nem.

Mintha én az első csajomat vettem volna el, és jól elb.tam volna ezzel az életemet. Leszámítva azt hogy ő egy csinos vékonyan izmos szöszi, hiperjó seggel meg minden mégis kiidegelt volna plusz biztosan nem kellene egy olyantól gyerek.

De hogy ezekek még a külsőt sem nézik... Vannak kifejezetten dekoratív telt csajok, de akikről itt szó van azok a szétfojt undorító hájpacnik hányadék fejjel társítva.

Akik meg nem látnak ilyet, menjen már ki egy strandra! A családok 90%-a ilyen!

márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
56%

“Leszámítva azt hogy ő egy csinos vékonyan izmos szöszi, hiperjó seggel meg minden mégis kiidegelt volna plusz biztosan nem kellene egy olyantól gyerek.”


Na erre válaszolj már nekem légyszíves, mert én pont ilyen kaliberű nő vagyok és tegnap írtam ki kérdést, hogy miért van az, hogy rengeteg pasinak tetszem, de többségében csak szexre mennek. Mikor se nem öltözködök vagy viselkedek rib*ncosan, diplomám van, jó munkám stb. Egy sportos, igényes, az egészségére odafigyelő nő alkalmatlan anyának vagy mi a rosseb?🤣


Mert eközben én is azt látom, hogy a kövér egészségtelen nő ismerőseim meg szinte mind évek óta kapcsolatban vannak vagy gyerekük is van. Most akkor ez jön be a férfiaknak..? Vagy félnek elvenni egy csinosabb nőt, mert azt hiszik, majd megcsalja őket?

márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 Hintalow ***** válasza:

Hát ez Gorlax a pusztìtó. 😅

Biztos a larp-osoknak bejön. 😀

márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Bevallom őszintén nagyon durva lehúzásokra számítottam, hogy hogy lehetek ilyen rosszindulatú, szegény nő, bodyshaming, de egyébként végig az volt bennem, hogy NEM LEHET IGAZ, hogy mások nem látják ezt a jelenséget. Rengeteg ilyen van, és igen, ahogy írta itt valaki, legtöbbször a pasijuk kifejezetten jóképű, sikeres, van, hogy átlagos. De nem egy ilyen söpredék tróger. Gyerekeik vannak, családanyák.

Egyébként a "mintavétel" egy Pest megyei kis falutól, egy közepes városon át, egészen Budapestig tart. Ezen a vonalon mozgok rendszeresen, és mindenhol ott vannak. Különösen most a hosszú hétvégén, amikor kiindulnak a családok, kb minden 2. nő így néz ki.

Egyébként a képen egy elég közismert youtuber szerepel, mára szerintem már 10-szer ekkora, ha valakit érdekel a kép forrása. Amberlynn Reid

márc. 30. 11:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!