Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, miért jön be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jön be nektek ennyire ez a nő típus? (képet linkelek)

Figyelt kérdés

kép: [link]


Mindenhol őket látom. Buszon, vonaton, bevásárlóközpontokban, játszótéren, általában a férjeikkel, gyerekeikkel. Ebből feltételezem, hogy valószínű nagyon vonzó lehet számotokra, hiszen elveszitek feleségül őket, gyereket vállaltok velük.


Nekem 2 ilyen közeli nőismerősöm volt, aki így nézett ki, és már gyerek előtt is ilyenek voltak, szóval a túlsúly nem a gyerekszülés miatt került fel. Hozzáteszem, ők voltak az elsők, akiket feleségül vettek abból az ismeretségi körből. Ebből az egyiket ismertem mélyebben, rendkívül infantilis, plüssökket gyűjtő, össz "főzési" tudománya a melegszendvics elkészítése volt, nulla életcél. Ezt csak azért írom le, mielőtt megkapnám azt, hogy biztosan a személyisége miatt, bár előfordulhat, hogy valakinek ezek vonzó tulajdonságok lehetnek, ideális feleségnek, nem tudom.


Az egyik ilyen típussal a vonaton találkoztam, kb úgy nézett ki mint egy jóllakott napközis a hátitáskájával, mikor beszélgetett a nagyjából 7 éves forma gyerekével, kb olyan szinten volt, mintha a pár évvel idősebb nővére magyarázna neki az élet dolgairól.


Azért vagyok kíváncsi, mert ha a valóságban ez van, akkor minek mossák a nők agyát, hogy nézzél ki úgy, mint egy szupermodell, instaceleb, csípő derék 70%-os aránya, járjál edzeni, fodrászhoz, legyen tökéletes a sminked. Minek fektetünk ennyi energiát a külsőnkbe, mikor a legtöbb fiatal házas nő konkrétan így néz ki? Ilyen a tipikus feleség alapanyag, a család lelke, a családi tűzhely melegének őrzője, az Édesanya.


Tényleg érdekel.



márc. 30. 01:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Akkor csatlakozom. Tudom, hogy a "szép nők elkelnek, és a selejt marad szingli" egy hazugság. Egyáltalán nem a szép nők kelnek el először, hanem a kövér, igénytelen nők. Vagy nem tudom kik. Nem tudom, mitől függ ez, mik a játékszabályok. Nem értem ezt a játékot, így már nem akarok résztvenni benne.


Tudom, hogy szép vagyok, és sok pasinak tetszem - ezt nem öntömjénezésből írom, mivel pont ez egy önsajnáltató hozzászólás akar lenni :D


De tényleg "szép" vagyok, vagy legalábbis megállítanak utcán férfiak, megszólítanak a múzeumban, boltban, utánam fordulnak mindenhol (nem csövesek, hanem mindenféle hétköznapi kinézetű férfi). Múltkor a munkahelyemen egy öltönyös negyvenes pasi vagy öt percig áradozott róla, hogy még sose látott ilyen szép nőt - nyilván már látott, de gondolom ha tényleg taszító lennék, azért ezek nem történnének meg. Mindezt úgy, hogy általában garbó és hosszú nadrág van rajtam...


De mindez lényegtelen, hiszen a "beszélgetés" el is akad ott, hogy a pasik kifejezik a vonzalmukat, de nem lépnek tovább, még a számomat sem kérik el. Ezeknek a pasiknak a nagy része valszeg házas, illetve többször "udvaroltak" nekem olyan kollégáim, akiknek volt barátnőjük (százhúz kilós malacka többnyire).

márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Én egyszer teljesen kifakadva panaszoltam a férfi pszichológusomnak, hogy a bűnronda, elhízott nők kelnek el a legjobban, és többségük átlagos, vagy jó pasikkal. Emlékszem, fel is hoztam az egyik volt kolléganőmet, aki nő létére kopaszodott, csúnya és kövér volt. Zavart szemforgatás, majd ezt válaszolta: ez amit most mondok neki, ellentmond mindannak, amit ő tud a párválasztásról. Klinikai szakpszichológus, kb 20 éves tapasztalattal :D

Lehet tudtam neki újat mondani :D

márc. 30. 21:53
 33/41 anonim ***** válasza:

#32 talán csak ki kellett volna mennie az utcára, vagy az irodájából néha kilépni a való életbe az emberek közé. Nem tudom, miért lepődött ezen meg, normális ember ezt minden nap látja.


Amúgy én is voltam többször pszichológusnál, és egyszer klinikai szakpszichológusnál is, és pont ő volt a legpocsékabb szakember az összes közül, akiknél voltam, holott ő volt hivatalosan a legmagasabban képzett.

márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kolléganőm pont ilyen, mint írtad. Kopaszodik 26 évesen, kövér, és házas kisgyerekkel. Az állam leesett, mikor megemlítette, hogy gyereke van. Én meg 50 kilós sportos formás igényes lányként maradok a szexre jó zónában. Lehet kérdező nekünk egymással kéne megpróbálni, ha már a pasik nem értékelnek minket😂
márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
ne aggódj, gondolkodtam már azon, hogy ezek miatt átállok a másik oldalra, de sajnos cső hetero vagyok. Nem tudok semmit sem tenni ellene :D
márc. 30. 22:12
 36/41 anonim ***** válasza:
Szintén…de lehet a nőkkel se lenne egyszerűbb a helyzet :D
márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Storytime következik:

Még kb 20 évesen volt egy srác akiért elképesztően oda voltam. Nyilván ilyen fiatalon az ellenállhatatlan külseje fogott meg, és az, hogy tipikus rosszfiú volt. Ezen a szinten voltam akkor. Túlzás nélkül úgy nézett ki kb mint a fiatalkori David Beckham, sőt őszintén szólva szerintem még jobb pasi is volt. Konkrétan így is becézték, mert focista volt. Véletlenül egymásba botlottunk, utána próbált felém közeledni, szemezni, de egyszerűen nem hittem el, hogy én bejönnék egy ilyen kaliberű pasinak, visszahúzódtam, kerültem a tekintetét. Aztán egy buliban megláttam, hogy egy olyan nőre nyomul, aki kb úgy nézett ki mint egy modell. Valahol meg is értettem, mert ez volt az ő szintje.

Nemrég eszembe jutott, gondoltam megnézem mi lett vele, biztos megnősült, gyerekek stb, és nagyon kíváncsi voltam, hogy végül ki volt az, akinek sikerült őt befognia. Mikor megláttam, azt hittem, hogy lefordulok a székről... Minimum egy szépségkirálynőt vártam, erre kb egy ilyen lényt képzeljetek el: [link]

A férfi már egy kicsit pocakos, de még mindig nagyon jól néz ki. Brutális a kontraszt kettőjük között a fényképeken. Képzeld el David Beckhamet egy ilyen nővel. Ráadásul a nő idősebb!!! nála 3 évvel, pedig még valami olyasmire gondoltam, hogy talán a fiatalsága vonzotta, de nem, 36 évesen szülte az elsőt, 2 gyerekük van. Nem restek ám posztolni, ezek mind megtalálható infók.

Még az a durva, hogy az ilyen baráti társaságokkal készült fotókon, amin rajta vannak a srác focista haverjai, és az ő 10/10-es barátnőik, mellettük pedig David B. és asszonykája :D

Az önbizalom, én azt mondom. Vagy a nő pénzes családból származik. Ez volt az, amin kiégtem végleg és feladtam. Mindenesetre bánom, hogy anno nem volt több önbizalmam és nem startoltam rá. :D

márc. 30. 22:42
 38/41 anonim ***** válasza:

#32

Azt hittem az lesz a csattanó, hogy a pszichológus felesége is olyan nő, mint akiről kiírtad a kérdést 😂😂

márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

á nem...


de az előző sztorihoz vannak még hasonlók, amikor ultra igénytelen nők elképesztően jó pasikkal jöttek össze a környezetemben. Csak spoilerezek: Kapafogú Szőröshónalj és a nem fürdő, zombi kinézetű szobatárs, aki hajnalban befőttesüvegből kanalazta a levest. Mindkettő jóképű párjaikkal, korai húszas éveikben.

márc. 30. 23:41
 40/41 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nagy hátrány, hogy rengeteg férfinak jönnek be a dundi/kövér nők. Ezzel nem tudunk mit kezdeni. Talán anyuka pótlékot látnak bennük. Az még tévhit, hogy aki vékony az lapos, elől deszka, hátul léc meg egyéb baromsagok. Engem pont azért utálnak sokan, mert vékony létemre formás vagyok, nagy mellemm van, de még nem aránytalan a testem, mert a fenekem is elég jó, formás hozzá. Nekem nem kell meghíznom ahhoz, hogy formáim legyenek.
márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!