Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, és most lemondta mindenkinek a "titkomat"! Mitcsináljak vele?

Figyelt kérdés

1hónapja összevesztünk a legjobb barátnőmmel,8évig voltunk legjobb barátnők,de most már soha többet nem békülök ki vele :S

Mindenkinek el mondta,hogy lefeküdtem a barátommal,lehet,hogy ez természetes dolog,hogy szexelünk,de 15éves vagyok,és 8.as (év vesztes vagyok)

Az egész suli erről beszél 2napja. Nagyon rosszul esik,hogy elmondta mindenkinek,pedig bíztam benne :S ez nagyon gyerekes,és gerinctelen dolog volt tőle :S


Most mitcsináljak ?? Vágjak vissza neki valamivel,vagy hagyjam ? :S


2010. okt. 26. 21:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szerintem meg éppen te mondtad el a dolgot a barátnődnek. Azt nem kellett volna, mert az meg épp olyan aljasság a barátoddal szemben.

-->

a legjobb barátnőm volt,persze,hogy elmondtam neki,megbíztam benne :S

2010. okt. 26. 21:41
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
nagy pofonnak lettél volna gazdája egy idegesebb fiútól 20 évvel ezelőtt
2010. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Bujtogató ***** válasza:
Egy jó tanácsot tudok adni:Szard le az összeset.
2010. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

most amugy ehhez mi köze van a barátomnak? :O

Ő tudja,hogy én elmondtam a barátnőmnek,és a jóhaverjainak ő is elmondta .

2010. okt. 26. 21:49
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy ő is hülye, neked még nem kéne az lenni.

Amit egy embernek elmondasz, az csak idő kérdése, mikor derül ki.

Régen a legnagyobb szemétségnek számított bárkivel erről beszélni. Tudom, hogy ma már nem, de a ti bajotok.

2010. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
pffffffffffffffffff szánalmas TORÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLDDD MEEEEEEEEEEEEEEG!!!!!!!!!
2010. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Én megértelek.Én is 8dikos voltam,csak nekem a barátom mondta el mindenkinek,hogy lefeküdtem vele,egy évfolyamba jártunk.Szépen kiállt az osztályom elé,és mindenkinek elmesélte,mit csináltuk,hogy csináltuk,milyen pózokba csináltuk.Úgy mindent szép részletesen,körülirva,azért mert szakitottam vele.Én is iszonyat csalódtam benne,alig mertem suliba menni,bőgtem,az egész iskola rólam beszélt.

És közbe kib.szottul senkinek nem volt hozzá köze.

Nekem utána évekig voltak gondjaim,hogy rosszul voltam ha emberek közé kellett mennem,mert égy éreztem mindenki rajtam röhög,és mindenki mindent tud rólam,pánikrohamaim voltak.Szóval tényleg megértelek,a "barátnőddel" meg nem mondom mit csinálnék szivem szerint..:@ De nem birom az ilyeneket...

amúgy sajna nem nagyon tudsz mit tenni,esetleg ha Neked is lenne valami titkod róla,vagy vmi durvább képed,amivel mondjuk megfenyegeted,hogy beküldöd mondjuk napis.arra ha nem fogja meg a száját, bár ez se jó mert már úgy is elmondta mindenkinek,szóval tök mind1 sajnos.

Mást nemnagyon tudsz tenni,mint nem foglalkozni a többiek véleményével.=(.Aztán reménykedni,hogy gyorsan elszalad az év,és elballagsz.Viszont remélem,hogy többé nem állsz vele szóba.

Sok szerencsét=)

2010. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
5%
Év vesztes? Jah megbuktál és vesztettél egy évet. Foglalkozz mással, b*szóka.
2010. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Minden csoda három napig tart.:)
2010. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
év vesztes vagyok,nem buktam meg :)
2010. okt. 26. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!