Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt erzem irnom kellene neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt erzem irnom kellene neki attol az egytol felek, hogy nem lesz valasz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet kitorolte a szamom akkor nem tudna sehogy keresni..

Viszont en nem toroltem ki tudnek neki irni, az utobbi idoben egyaltalan nem gondoltam arra hogy irjak neki, a hatam kozepere sem kivantam es azt hittem soha az eletben nem beszelunk mar. De most olyan erosen a semmibol azt erzem hogy irnom kene neki hogy megorulok..

Hallgassak a megerzesemre? Es ha nem lesz valasz hogyan viseljem el azt a fajdalmat? En csak ettol felek, hogy nem fog semmit vissza irni, semmi mastol. Ha beszelunk beszelunk, nem latok bele majd tobbet. Az is zavar, hogy csunyan valtunk el, talan ha beszelnenk par szot normalisan mas lenne. Amugy 3 honapja nem beszeltunk mar.

Mit tegyek?


ápr. 16. 15:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam, azert szeretnek neki irni mert azt erzem beszelni akar velem, de o amugysem keresne mar tul buszke.
ápr. 16. 15:41
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit akarsz.
ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Erzesekkel nem szabad vitatkozni. Ha ugy erzed, akkor csinald azt. Legfeljebb nem az lesz a vegeredmeny, amire szamitottal. Szerinyem akkor se dol ossze a vilag.
ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha akart volna írt volna neked. De mivel nem írt ezért szerintem csendben zárd le az illetőt.
ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Paul Atreides ***** válasza:
100%

Mármint te akarsz vele.



Egyébként írj neki, a legrosszabb ami történhet, hogy nem ír vissza. De ez nem fogja megváltoztatni a jelenlegi viszonyotokat. Most sem beszéltek és ha nem ír akkor utána sem fogtok.

ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ha kitorolte a szamom idegesen amikor utoljara beszeltunk akkor sehogy nem tudna irni nekem, ha lenne messengerem pl vagy valami mas kozossegi oldal amirol tud es nem ir, akkor eszem agaban sem lenne irni neki barmit is erzek.

Zavar hogy nem tudom mi ez a semmibol

ápr. 16. 15:52
 7/20 A kérdező kommentje:
3. Ha irok neki es visszair az mar az amire szamitottam, egy alkalomnal tobbszor nem akarok vele beszelni. Ha nem ir vissza akkor felek hogy vissza esek oda ahol 3 honapja voltam, szoval nagyon atgondolom
ápr. 16. 15:54
 8/20 A kérdező kommentje:
Ahh irok neki. Ha nem ir vissza legalabb megtudom hogy nem akar velem beszelni, ez van
ápr. 16. 15:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. :)
ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, majd mondd mi volt.
ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!