Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt erzem irnom kellene neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt erzem irnom kellene neki attol az egytol felek, hogy nem lesz valasz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet kitorolte a szamom akkor nem tudna sehogy keresni..

Viszont en nem toroltem ki tudnek neki irni, az utobbi idoben egyaltalan nem gondoltam arra hogy irjak neki, a hatam kozepere sem kivantam es azt hittem soha az eletben nem beszelunk mar. De most olyan erosen a semmibol azt erzem hogy irnom kene neki hogy megorulok..

Hallgassak a megerzesemre? Es ha nem lesz valasz hogyan viseljem el azt a fajdalmat? En csak ettol felek, hogy nem fog semmit vissza irni, semmi mastol. Ha beszelunk beszelunk, nem latok bele majd tobbet. Az is zavar, hogy csunyan valtunk el, talan ha beszelnenk par szot normalisan mas lenne. Amugy 3 honapja nem beszeltunk mar.

Mit tegyek?


ápr. 16. 15:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Majd mondom
ápr. 16. 16:41
 12/20 anonim ***** válasza:
Jó😀
ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Istenem nem merek neki irni
ápr. 16. 17:33
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Ne irj szerintem. Én is voltam ennyire rossz allapotban. Ott o szakitotta meg velem minden online feluleten a kapcsolatot, mert bár nagy kulonbozosegek voltak, nagyon szerettuk egymast es nem birtunk elszakadni egymástól,kellett ez mert nem fejlodtunk volna semerre.

Én is kb 2 hónap után írtam neki smst másik számomról aztán kb azonnal megbántam. Rá kb 20 percre le is tiltottam onnan, mert jobb volt nem tudni ha válaszol is. Azóta sem tudom válaszolt e :D persze ez kb gyerekszerelem volt ezer éve, de gondoltam hátha rájössz hogy felesleges írnod😄

ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ilyet en is csinaltam vele, hogy irtam neki aztan letiltottam mindenhonnan hogy sose tudjam meg valaszolt e es tudjak remenykedni tovabb a nagy semmibe
ápr. 16. 20:19
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Írj neki, itt már nagyon kíváncsi mindenki a reakcióra. A legrosszabb ami megtörténhet, hogy lepattint, de igazából most se vagytok együtt, de ha lepattint hamarabb le is fogod tudni zárni a pozitív reakció meg csak jó lehet. :)
ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A legrosszabb ami tortenhet az ha nem ir semmit es nem reagal, ha lepattint nem erdekel.

Talan ma irok neki majd de ma meg mar az van bennem nem kell es szerencse hogy tegnap nem irtam, olyan erdekes ez. Nem tudom tegnap mit ereztem. :)

ápr. 17. 14:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem az exed, de miért ne írna vissza? Oké, hogy nem váltatok el szépen, de ennyi idő alatt mindenki lenyugszik. :)
ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
29%
Ne írj, ha orulsz hogy tegnap nem írtál. Az se motivaljon, hogy kíváncsiak itt páran😅
ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%
Ne írj neki, semmi jó nem sül ki belőle (tapasztalat!)
ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!