Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy év különlét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy év különlét alatt szexeltem valakivel?

Figyelt kérdés

Egy évet külön voltunk a barátommal, mármint szakítottunk, abban a hitben, hogy vége örökre. De annyira nem ment jól ez az egymás elfelejtése, hogy együtt vagyunk megint. Egyikünk sem keresett komoly szándékkal senkit, ezt megbeszéltük, hogy nem jártunk randizni, de ott elrontottam szerintem, mert ott kellett volna megmondani, hogy ja párt nem kerestem, de szexeltem valakivel. (Csak nem akartam ezzel indítani első találkozásnál.) Kb. fél évvel később, szóval nem is azonnal, de ugye azt hittem, hogy úgysem beszélünk soha többet, hátha így hamarabb elfelejtem, ha élem az életem lazán, nem otthon poshadok egyedül, meg ilyesmi.

Eltitkolni nem akarom, mert az gázabb szerintem, ha utólag egyszer kiderül, meg tudom, hogy igazából nem róhatja fel nekem, csak nem tudom, mennyire esne neki szarul. Nekem nem esne, ha kiderülne, hogy ő igen, az esett volna szarul csak, ha talált volna új lányt, szerelmes lett volna, de egy random szex az nem tudna meghatni ebben a helyzetben.


Ti hogy vagytok ezzel?


ápr. 18. 07:30
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szakítottatok, szóval mindenki ott kutymàkol(t), ahol tudott.
ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szexelt ő is, de nem mondja,hogy odaadóbbnak, hősnek tűnjön
ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mivel pasi , szerintem is tuti szexelt és többször, mint te. Nem kell őt félteni. Végülis, ha nem mondod el neki az sem gáz, mivel nem voltatok együtt. Szóval ne legyen lelkiismeretfurdalásod
ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont semmit nem befolyásol.
ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen kapcsolatom, a srac verig volt sertve, hogy amig kulon voltunk, massal voltam, dehat o is volt massal. Nem tudom, nekem miert ne lehetett volna, ha neki igen.
ápr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Igazából ez csak rád tartozik. Neki semmi köze nincs hozzá, hiszen nem voltatok együtt. Bár lehet kiakadna miatta, de akkor meg csak szimplán simán gyerekes.
ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet minek már a másik orrára kötni? Egyrészt nincs értelme, másrészt pedig hidd el, hogy egyikőtök se akarja.
ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha konkrétan rákérdez hogy szexeltél e mással a különlét alatt, csak akkor mondd el. Teljesen felesleges magadtól felhozni a témát, mert nem tartoztok egymásnak elszámolással, semmit nem jelentett, fölösleges megbántani a másikat vagy rossz gondolatokat elindítani. Mellesleg szerintem ő is volt mással, ezért sem kérdezget téged erről, hogy neked mi volt. Engedd el a témát, tiszta lap, koncentráljatok egymásra!
ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tartozol neki elszámolással.
ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tőlem valaki elmarta páromat, részéről akkor véglegesnek tűnt, fájdalmam ellenére mind a ketten szexeltünk, azóta minden rendbe-jött és együtt élünk. Ezt nem lehet felróni.
ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!