Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy év különlét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy év különlét alatt szexeltem valakivel?

Figyelt kérdés

Egy évet külön voltunk a barátommal, mármint szakítottunk, abban a hitben, hogy vége örökre. De annyira nem ment jól ez az egymás elfelejtése, hogy együtt vagyunk megint. Egyikünk sem keresett komoly szándékkal senkit, ezt megbeszéltük, hogy nem jártunk randizni, de ott elrontottam szerintem, mert ott kellett volna megmondani, hogy ja párt nem kerestem, de szexeltem valakivel. (Csak nem akartam ezzel indítani első találkozásnál.) Kb. fél évvel később, szóval nem is azonnal, de ugye azt hittem, hogy úgysem beszélünk soha többet, hátha így hamarabb elfelejtem, ha élem az életem lazán, nem otthon poshadok egyedül, meg ilyesmi.

Eltitkolni nem akarom, mert az gázabb szerintem, ha utólag egyszer kiderül, meg tudom, hogy igazából nem róhatja fel nekem, csak nem tudom, mennyire esne neki szarul. Nekem nem esne, ha kiderülne, hogy ő igen, az esett volna szarul csak, ha talált volna új lányt, szerelmes lett volna, de egy random szex az nem tudna meghatni ebben a helyzetben.


Ti hogy vagytok ezzel?


ápr. 18. 07:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy nem tartozik rá, csak nem igazán szoktunk soha titkolózni egymás előtt és olyan hülyén jönne ki, ha csak úgy kiderülne valahogy mondjuk hónapok múlva, mástól hallaná, mert egy közös ismerős volt az illető (minimum 3-4 éve nem beszéltek, szóval azért nem valami közeli haver vagy ilyesmi, egy közös volt kolléga), szóval akár vissza is hallhatja valakitől. Persze meg nem nevezném, hogy na, ő volt, mert az már tényleg lényegtelen szerintem, csak a kiderülési faktor miatt lényeges, hogy nem csak ilyen buliban összeszedett idegen.
ápr. 18. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!