Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy még sokáig egyedül leszek?

Figyelt kérdés

20-as évei elején járó lány vagyok. Feladtam az álomszakmám ideinglesen azért, hogy tudjak dolgozni és pénzt keresni plasztikára, mert az arcom ronda. Amire meg lesz a pénz 25 leszek. Zavar, hogy sok mindenröl (nem tudok hosszú ö-t és ü-t írni) lemaradtam és lefogok, mert ocsmány az arcom és engem zavar, hogy 25 évesen (ami a szememben már nem annyira fiatal és túl késö) fogok kezdeni élni.


Mielöt hitetlenkedök, jönnének, hogy nem vagy biztos ronda stb., az vagyok. Ha a mai szépség skálát alkalmazzuk, én skálán egy 4 vagyok vagy esetleg 5. Az arcom annyira zavar,hogy nagyon lefogytam. Egészségtelenül sovány vagyok.


Én attól is tartok, hogy tökre gáz, hogy 25 évesen fogom elveszíteni a szüzességem, ha persze lesz férfi akit nem zavarja, hogy szüz vagyok, mert azt hallottam, hogy sokakat zavarja, mert már tapasztaltabb nöket akarnak.


ápr. 20. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem fogod feldolgozni akkor se ha lesz párod és imádni fog, mert:


- a plasztikai műtét nem fog rajtad segíteni, mész még te többre.


- mert visszafelé a múltba fogsz tekinteni miről maradtál le.



Összegezve te nem vagy olyan erős személyiség, hogy te pikk-pakk egy férfi által megszeresd önmagad még akkor se ha 20 műtéten essel át, vagy lehozza neked a csillagokat.

ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyi huszasom lenne, amennyi valóban ronda nőt látok házasságban vagy kapcsolatban élni, már rég nem kellene dolgoznom sem. A gyerekkori ismerőseim közül is azok keltek el hamarabb, nem a szebbek. A kolléganőim sem szépségek, sőt 150 kilósak is, mégis mindenki férjnél van, vagy kapcsolatban.
ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Baromira nem abból all az élet hogy van kapcsolatod…
ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csináltathatsz te annyi plasztikát, amennyit csak akarsz, az neked nem fog segíteni, mert nem az arcoddal van a probléma, hanem a fejedben. Azt a pénzt költsd inkább pszichológusra, ö elöbb fog segíteni rajtad, mint a plasztika. Hiábal lennél akármilyen szép, akkor se lennél elégedett magaddal, mert az belülröl jön. Dolgozz magadon.

Én se voltam szép lány, söt. Volt olyan, hogy a diszkóban rám nézett egy srác és hányást imitált. Mégis voltak más fiúk, akiknek tetszettem. Pedig emellett önbizalmam sem volt, mert otthon azt nevelték belém, hogy se szép nem vagyok, se semmire nem jó. A szépség relatív. Te is fogsz tetszeni valakinek, de elöbb saját magadnak kell.

ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A szépség nem relatív. Tudosók már bebizonyították.
ápr. 20. 19:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor hidd el és gyüjtsd a pénzt plasztikára, aztán csodálkozz el, ha utána sem fogsz kelleni senkinek, és rájössz majd, hogy kidobott pénz volt az egész. Ha nincs mellé kisugárzásod, megette a fene. Ha lenne, akkor szépnek látnád magad és mások is annak látnának.
ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azt nem értem hogy minek írsz ki ide már lassan 20 kérdést egymás után. Majdnem minden válasz arról szól, hogy először magadat kéne fejben helyrerakni. Arra is képes voltál, hogy kétszer (!!!) kiraktál magadról ide képet és lehordtad saját magad minden csúnyának. Volt akinek kifejezetten tetszettél, volt aki sminket, fodrászt ajánlott és azt is úgy fogadtad, hogy rajtad nem segítene mert te csúnya vagy.

Mondd már meg a jó Isten áldjon meg, hogy mit akarsz elérni itt a GYK-n mert érthetetlen.

Nem hallgatod meg a jó tanácsokat, az se érdekel ha valaki csúnyának tart. Te akkor is jössz vissza, de hogy minek fogalmam nincs és biztos vagyok benne, hogy neked sincs.

Egyenesen beteg vagy lelkileg és mire plasztikai sebészhez jutsz addigra testileg jutsz addig át fog kattani totál, vagy valamilyen komoly testi betegséged lesz.

Az életed élni kéne, más egy kézzel, tolókocsiban ülve is partner mellett van, vagy mondjuk "farkastorka" van és mégis még családja is van.

Te meg azért mert csúnya vagy el vagy keseredve, meg vagy bolondulva és másoktól vársz tanácsot.

Segíts magadon. Más nem fog rajtad, minden először fejben dől el!!!

ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Leclerc ***** válasza:

A baj nem az arcoddal van, hanem a fejedben, a plasztika nem fog megváltoztatni, csinálhatod, de ugyanúgy nem lesz önbizalmad utána sem.

A beletörődésben az idő tud segíteni elsősorban, ha éled az élted, egy idő után egyszerűen már nem fog érdekelni, hiába nincs senki. Persze néha feltépi ez az a sebeket, de idővel az is hamar le fog csengeni. Nekem az tudott még segíteni, hogy sokszor feltetem azt a kérdést magamnak. Kell e nekem egy olyan ember szeretete aki....? És úgy behelyettesíted azt ami bánt. Mondjuk igy. Kell e nekem egy olyan ember szerette, akinek szűzen nem kellenék? Egy idő után érezni fogod, hogy nem a válasz magadban belül.


28f (f = férfi, csak hogy biztosan ne akarjon felszedni senki. :) )

ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg te vagy az, aki pár napja egy képet kitettél és mindenkit meg akartál győzni, hogy de te igenis csúnya vagy és ne hazudozzon neked senki, hogy nem vagy az, mert az vagy és kész, hát akkor azt tudom tanácsolni, hogy sürgősen kezeltesd magad, mert nagy bajok vannak a fejedben.
ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem műttesd meg magad ha akarod.

Nem tilos és nem véletlenül találták ki.


Nekem tényleg hatalmas orrom volt, szemembe mondták sokan.


Szőrnyen elcsúfította az arcomat, 28 évesen műttettem meg. Totál más az egész arcom.


Anyám rokonok és barátok is bíztattak, hogy menjek.


De azért szívesen megnézném h ki milyen hibával műttetné meg magát.


Kicsit részleteznéd?

ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!