Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi van köztük? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van köztük? Ez milyen viszony?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, semmi közöm hozzá, de nagyon nem tudom hova tenni, hogy ez mi a csuda lehet.

Van két szaktársam, akik elvileg utálják egymást, folyton rivalizálnak és beszólogatnak egymásnak, mindenből versenyt csinálnak.

Buliban meg nem egyszer estek már egymásnak részegen és kötöttek ki egy ágyban. Akkor ez most így mi?



ápr. 20. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Primitív emberek primitív előadása..
ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Jaja. Semmi közöd hozzá.
ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
van ilyen.. óvoda style felnőttként
ápr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de akkor most bírják egymást?
ápr. 21. 01:30
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Eleg eretlen viselkedesnek tunik. 2 egoista egymasra talalt, akik jozanon le akarjak nyomni egymast, reszegen meg gatlasok nelkul egymasra masznak. Bekem ilyen szorongo, teljesitmenykenyszeres egyedeknek tunnek, akiknek nem sok boldogsag van az eletukben.
ápr. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az egyik fél, igaz?

Nem tudhatjuk jobban, mint ti (ők), hogy mit éreznek egymás iránt.

Lehet a beszólogatás az előjáték.😁

ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 nem, nekem őszintén szólva tetszik az egyikük, de nem tudom így lehet e esélyem
ápr. 21. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Majd kettőtök közül a férfi közeledik a nőhöz, vagy nem. És majd akkor kiderül.
ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!