Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban problémás ha egy férfinak se jogija, se autója?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok, van jogsim de egészségügyi okok miatt nem vezetek, hogy ne veszélyeztessek másokat!

A párommal nemrég jöttünk össze, 40 éves egészséges férfi, nincs jogsija, és nem is szeretne, autót sem, azt mondta neki a bicikli tökéletes mindenhova.

Számomra ez elég problémás, mert legfőképp a bevásárlások miatt, vagy ha épp megyünk bárhova messzire a cuccaink miatt is jobb lenne, ha lenne autó.

Szerintetek én vagyok nagyravágyó? Már csak azért, mert 2 emberre többet kell vásárolni, és ennyi mindent már nem a legjobb cipelni a boltból. Értem én hogy Tesco házhoz szállítás, de ott sem szállítínak ki minden terméket.


ápr. 25. 11:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy nagyravágyó csak akkor nem értem minek vagy a pároddal.


Egyébként nem várható el tőle, hogy jogsija, autója legyen hogyha ő neki nem kell.


Létezik taxi, metró, busz, vonat, bicikli.


Vannak rokonaid is akik segíthetnek nagyobb bevásárlás közben.


Neked egyszerűen nem jó a párod, nem kell rá fogni az autó, jogsi hiányára.

ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

De mivel problémásabb, minthogy te nem vezetsz?


Az emberek évezredekig megvoltak autó nélkül. Nyilván kényelmesebb, ha van, de nem lehetetlen nélküle élni, pláne, ha kisgyerekek sincsenek.

ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne ettől függjön egy jó kapcsolat. Nyilván jó az autó kényelmi okok miatt, de nekem nem ez határozta meg soha sem a másikról kialakított véleményem. Az én férjem sem tud vezetni, én sem. És nem is bánom.

Szerintem igazságtalan valakit ezért elítélni. Van aki fél a forgalomban, van akinek egészségügyi gondja van mint neked, van aki egyszerűen nem akar fenntartani egy autót vagy nem is tud. Annyi oka lehet. Szerintem egy párkapcsolat sokkal fontosabb mint egy autó.

ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
33%

Nekem van jogsim (férfi vagyok), de biztos, hogy egy ilyen nőt, mint te, azonnal kukáznék.


"van jogsim de egészségügyi okok miatt nem vezetek, hogy ne veszélyeztessek másokat"

Ezt az orvosi alkalmasságodat megítélő orvosnak kell mérlegelnie. Ha a legutóbbi alkalmassági vizsgálat óta az állapotodban lényeges változás történt, akkor erről tájékoztasd az alkalmasságodat elbíráló orvost (aki valószínűleg a háziorvosod) és ő döntsön erről.


Másrészt, ha te valamivel nem rendelkezel (vezetési képesség, most függetlenül attól, hogy van-e jogsid vagy sincs), akkor a párodtól milyen jogon várnád el? Egyenjogúságról nem hallottál még?


Két egészséges felnőtt esetén sem a bevásárlás, sem az utazás/nyaralás miatti csomagok nem indokolják az autót. Persze, úgy kényelmesebb. Most akkor te ezt a férfit csak kényelmi szempontok alapján választanád? Mert az meg baromi megalázó a férfi számára.


Én ezek miatt nem akarnék veled kapcsolatot a férfi helyében.

ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

1es válaszoló

"Létezik taxi, metró, busz, vonat, bicikli."

Tényleg? Nem mondod 😯 Taxi nem olcsó, és nincs kedvem mindig ilyen kiadásba verni magamat, tömegközlekedésen meg nyilvan nem a legkellemesebb cipekedni ezt nem kellene részleteznem!

Vannak rokonaim, de képzeld 400 kilometerre laknak, hogy segítsenek?

Annyira hajtogatod, és hisztizel hogy nekem az autó miatt nem kell a párom mint, hogy meg se lepne, ha kiderülne neked sincs jogsid és ezért vetted ennyire a lelkedre! Merthogy az ilyenek ezt személyes támadásként veszik, a saját hiányosságuk felismerése miatt!


2-es:

Az emberek évezredekig megvoltak áram nélkül is, wc nélkül is, hűtő sem volt, tv, telefon sem. Most már nem abban a korban élünk, és gondolom a fent felsoroltak megtalálhatóak nálad is nemde?


2-es:

ápr. 25. 12:05
 6/31 A boldogság nem létezik ***** válasza:
26%
A férfinek nemhogy kötelező jogosítványa (és MINIMUM közép-árkategóriás autójának is), de legyen képes bármikor 1-2 trükkre, bravúroskodjon, dudáljon mindenkire "az időm pénz!!!" kiáltással, ha épp dugó van, viccből kétkerezzen a hídon áthaladáskor stb.
ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

4-es te sem kellesz ne aggódj, mellesleg vam neked a jogsid a lótúrót azt, vagy esetleg az megvan talan, de gondolom autóra nincs pénzed olyan lúzer vagy és te is besértődtél! Egyik szavad üti a másikat, azt írod nem indolok semmi autót, neked akkor minek jogsi? Ahogy írtam nincs autód az a helyzi!

A látásom miatt nem vezetek, nincs térlátásom, szürkületben szinte semmit nem látok soroljam? Miről beszélsz te hogy az alkalmasságomat az orvos ítéli meg? Pont az ilyen gyökerek miatt vannak a balesetek mint te, akik egyszer megkapták az alkalmasságit, és nem hajlandók felismerni, hogy nincs helyük már az autó mögött!

Egy szóval nem említettem nem kell a párom, annyit kérdeztem hogy nagyravágyó vagyok- e amiért igényelném, hogy legyen autó a háztartásban!

ápr. 25. 12:14
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Van jogsim. Szeretek vezetni. Volt autóm is. Aztán egy jó darabig nem, mert mindig másra kellett a pènz és meg kellett váljak tőle. Most megint lesz. Megértem, kényelmes és bizonyos helyzetekben kva nagy segítség. De őszintén? Ha ezen múlna, hogy kellek-e valakinek, simán azt mondanám az illetőre, hogy kösz, de nem kérek belőled.
ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Alap, hogy egy férfina van autója, jogsija. Viszont, nem értem, hogy ha te nem vezetsz, a pasitol miért várod el? Te miért nem vezetsz? (Nekem nőkent van mindkettő, ha egy pasinak jogsija sincs, az nálam kuka)
ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
6-os téged már ismerünk a te szavad ló*szart nem ér, mindenhova odabüfögsz valamit. Menjél gyógykezelésre!
ápr. 25. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!