Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés nőként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként, hogy szinte bárkit megkaphattok?

Figyelt kérdés
Nem lehet rossz :)

ápr. 29. 13:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
24%

Kèrdező,


Teljesen jòl làtod. Ma egy àtlagos kinézetű nőnek sokkal könnyebb dolga van mint egy átlagos kinézetű pasinak.


Maximum akkor nem ami manapsàg elég gyakori, hogy az átlagos kinézetű nő 2 szintel a szintje feletti férfit keres. Egy àtlagos kinézetű lánynak ma irreálisan magasak az elvárásai. Max ebben az esetben tudom elképzelni, hogy szenved és azt mondja, hogy nem talál megfelelő párt magának.


Most majd minden nő le fog pontozni, de nagy többségben igaz amit a kérdező mond. Egy nőnek ezer lehetősége van és nem sok mindent kell csinálnia a kinézeten kívül.


A férfitól viszont elvárják, hogy jóképű, sármos, okos, izmos, jó humorú, jó szövege legyen, jó állása legyen és biztosítson mindent ami a családalapításhoz kell.

ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
78%
Átlagos férfi vagyok BDSM imádó de van pénzem szóval minden IS szabad.
ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
13%
Dr. Lomp te vagy az? :)
ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
62%

Egy férfi akkor kefél, amikor tud.


Egy nő akkor, amikor akar.

ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
14, Úgy tűnik.
ápr. 29. 14:48
 16/43 anonim ***** válasza:
67%
Mitől lenne jó? Semmi előnyöm nem származik belőle hogy próbálkoznak szinte folyamatosan.
ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
16, Szinte bárkit írtam, de ne is törődj vele. Gondolom téged sem az eszedért kedvelnek :)
ápr. 29. 15:11
 18/43 A kérdező kommentje:
A 16-os eredeti választ törölték. Nem neked ment.
ápr. 29. 15:11
 19/43 A kérdező kommentje:
16, Miért nem származik előnyöd a sok próbálkozásból? Válogathatsz. Ez nem jó? Én örülnék neki.
ápr. 29. 15:13
 20/43 anonim ***** válasza:
62%

#11

A válaszod végét nem igazán gondoltad át szerintem és ezért lesz a lepontozás.

Ezek szerint egy pasinak teljesen megteszi,ha otthon ül egy jó nő aki munkanélküli,nem főz,nem takarít,inteligencia 0,semmi humorérzék tehát értelmesen beszélni nem tudsz vele csak megdugni.Ja és ott a végén a családalapítás...ha ezért akar ilyen pasit a gyereket ki fogja felnevelni?🤔

ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!