Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés nőként, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként, hogy szinte bárkit megkaphattok?

Figyelt kérdés
Nem lehet rossz :)

ápr. 29. 13:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
62%

23. Neked legalább vékony a tested. Örülj neki.. :D


Nekem évekig kell még azért megverekednem. Pedig az arcom szép, telt ajkaim vannak és nagy szemeim, hosszú hajam. Könnyen izmosodom és popsim is edzem.



Mondjuk abban egyetértek, ha az arcod nem szép, a tested sajnos csak,szexre lesz elég. Talán és nem bántani szeretnélek!


30-as voltam

ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
37%

31: nehogy azt hidd, még szexre sem elég. Csak az általam említett kategóriánál. A férfiak jóval válogatósabbak, mint amilyennek itt beállítják őket. Láttam másik kérdéseknél egy szép nő hozzászólót, aki nagyon jól leírta: már az átlagos (tehát még csak nem is ronda!) barátnőihez sem mennek oda, csak a "fura" fazonok, az átlagos férfiak inkább várnak, hátha egyszer szerencséjük lesz vagy isznak valamennyit, hogy legyen bátorságuk a szép nőnél bepróbálkozni.

Ha szép az arcod és jó minőségű a hajad (enyém is hosszú, de rossz minőségű), az sokkal többet ér, mint egy gyári giliszta alkat. Főleg, hogy ez nem izmosítható könnyen (lásd: ektomorf alkat). Nehezen sem, ha társul hozzá némi eü. probléma.

ápr. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Nézd, itt pl. a 3. hsz., de láttam már máshol is.

ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

33,Pedig itt is lenne igeny átlagos nőkre, például nekem is, de vissza sem írtok. Esélyt sem adtok.


És nem azért nem próbálkozik az átlagos férfi átlagos nőnél mert a 10 pontos várja, hanem mert annyi kudarc érte hogy a kedve is elment.

ápr. 30. 06:48
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolom, hogy minden nő megkaphatna bárkit, persze van az a kategória.

Én is talán ide tartozom de sosem használtam ki. 3 hosszú párkapcsolatom volt majd beleszerettem valakibe aki ezt nem viszonozta hát ennyit erről.

ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
20%

Én nagyon szívesen bele tenném a nőket egy férfi testbe és elküldeném őket ismerkedni.


Megtapasztalnák, hogy mennyire nehéz ma a nőkkel ismerkedni.


Minimum elvárás, hogy találd ki a nő gondolatát. Ha kedves vagy az lesz a baj, ha bunkò vagy akkor az..

ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
74%

20#


Én nem ilyen vagyok, de nagyon sok nő van aki csak a külsőségekbe fektet ès belsőleg kifejezetten nem egy kellemes személy de még is sorba állnak érte a pasik.


Nekem csak a kinézet nem elég, de nagyon sok férfinak sajnos igen, ezért tudnak ezek a belülről rohadó, önző, számító nők megélni.


A qrvàkat is a férfiak tartják el. Ha nem így lenne nem lennének prostik.


Nem az a jellemző manapsàg, hogy a szép nők nagyon dolgoznának a belsőjük fejlesztésén. Ők jó helyre akarjàk tenni a seggüket, de nem akarnak ezért nagy erőfeszítéseket tenni.

ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
60%

37. Pontosan!


31-es voltam

ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
39%

"Nem az a jellemző manapsàg, hogy a szép nők nagyon dolgoznának a belsőjük fejlesztésén. Ők jó helyre akarjàk tenni a seggüket, de nem akarnak ezért nagy erőfeszítéseket tenni."


Nem csak a szép nők, hanem kb mindenki. Aki hajlandó valamennyi energiát is fektetni az egészbe az vagy szerelmes vagy csak egész egyszerűen nem teheti meg, hogy válogat, mert láthatatlan a férfiak számára.

ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
38%
39. Vagy egyszerűen magának akár megfelelni és nem másoknak. 😄
ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!