Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami nem fér bele számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nem fér bele számotokra egy kapcsolatba? Mi az, ami már bizalomvesztés és akár szakítóok is lenne?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint pl. chatelés szinte napi jelleggel, közben némi flört, fotócsere, magánjellegű dolgok megbeszélése, "lelkizés" stb. Fotók állandó lájkolgatása, kommentelése.

Állandó hízelgés, kedveskedés valakinek írasban vagy élőben. Hazugság vagy olyan titkos barátság, amiről te nem tudsz.

Mindezek természetesen egy ellenkező neművel.


ápr. 29. 19:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9 friss barátság egy ellenkező neművel, amit nem mond el. Titokban beszélgetnek vagy találkoznak.
ápr. 29. 20:28
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Akármit is titkol, hazudik valamiről nálam szakítóok.
ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem járnék olyannal aki a közösségi oldalakon lóg egésznap. Férjem ha hazajön akkor leteszi a telefonját és csak akkor nyúl hozzà ha valamit mutatni szeretne vagy ha hívják és felveszi. Nem dugdossa, nem rejtegeti, bele is nézhetek ha akarok. Nálam ugyanez. Maximálisan megbízunk egymásban. Mindenféle kényelmetlen vagy intimhelyzetben láttuk már a másikat. Az első pillanattól kezdve éreztem, hogy bízhatok majd benne. Soha nem voltak félreérthető dolgai. Rengeteg nő kollégája is van, mégsem nyomul rájuk. Nem is beszélget velük a munkahelyen kívül. Mindenben segítjük egymást, bàrmi van egymáshoz fordulunk tanácsért. Nem tudom mit írhatnék. Én elegédett vagyok a házasságommal. De volt olyan pasim régen aki nagyon faramuci volt. Hiába szerettem, szakítottam vele. Mint utólag kiderült helyesen, ugyanis volt mit rejtegetnie.


27/N

ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!