Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A megvezetés mestere? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megvezetés mestere? Miert van ez?

Figyelt kérdés

Az exemmel amig egyutt voltam mindenben hazudott, persze errol en nem tudtam, mert nem gyozte naponta mondani, hogy szerelmes belem, csaladot akar velem, huseges stb. Bevallotta 3 ev utan, hogy amugy csak a penzemre hajtott es kihasznalt, folyton megcsalt stb…


Mondtam neki mennyire beteg, jarjon pszichiáterhez, szakitottam vele.

Azota latom a csaj akihez jart osszejott vele..ertitek egy tanult dr, aki ilyen beteg emberekről tanul es osszejott a hazudós, pszicho exemmel…


Elottem egyebkent egy 50 eves not hulyitett azert, mert a no coach volt, plusz ilyen spiri es folyton adta a tanacsokat neki, mit hogyan kell csinalni. Azelott szinten egy pszichológus lannyal jart.


A lifetiltes narcisztkus Tomi is osszeszedte a pszichologus csajt vagy a hires Almasi Kitti is a magamutogato Szabo Peterrel jart.


Az osszes tanult ember ugyanugy beleesik a narci jatekaiba? Mert en egy halando kis tudatlan oke elhittem, hogy rendes a baratom, de egy pszichologus?? Miert jonnek ossze a pszichológusok narcisztikus ferfiakkal? Ennyire konnyu hulyiteni oket is? Egyertelmu, hogy kihasznalja ot az exem.


máj. 3. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Így van! Egyáltalán nem biztos, hogy nárcisztikus. Manapság nagy divat lett dobálózni ezzel a fogalommal. Mostanában már arra is rámondják, aki valamiért nem szimpatikus.


A valóság az, hogy még a szakemberek is csak nagyon nehezen tudják felderíteni ennek a személyiségzavarnak a meglétét. Még akkor is, ha a másik együttműködő. Nem pláne ha titkolja is!

máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10-11, pedig az volt. Es nem csak velem csinalta. Exevel is. De amugy hacsak velem csinalja miert kellene felmenteni, hogy jaj tuti nem narci? Az a pasi aki bevallja, hogy tudatosan kihasznalt elso perctol engem es sok masik not? Aki folyton hazudik egy latszatot fentartva, kettos elet el, aki szadista tobb dologban is, kihasznal szandekosan olyan nokat akikrol latja, hogy erzelmileg instabilak, elet mas teruelten is gatlastalan, kihasznal/meglop embereket. Magat legbeul pokolian alacsonyan ertekeli, de takargatja es ugy beszel magarol mint valami felsobbrendu leny? Aki osszemolott evek utan a semmibol, mert szembesitettem a valosaggal. Olyan szakamt valasztott ahol hatalommal elhet vissza, telejsen instabil, nincs valos szemelyisege, anyjaval volt gondja, szexualisan aberalt, mai napig kihasznlaja az embereket (nem csak engem! Hasznalt ki, de ha csak veem teszi is miert menti fel? )



Elegge sokat olvastam pszichologiat szoval ezert jottem ra ezekre, ezert lepleztem le stb, nehany tortenet amit meselt totalis hazugsag volt pedig olyan reszeletesen meselte, hogy benyeltem, barki elhitte volna. Egy baratja se volt, ha akadtak csakis kihasznalason alapult es indif erzelmileg gyenge emberek. Mindig csak azt nezte kitol mit kaphat, kit hogyan hasznalhat ki, szuleit is folyamat megvezette stb…,

máj. 3. 12:52
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Jól van, legyen nárcisztikus. Ezen nem fogok összeveszni veled. Leszarom. De neked is le kéne elvégre már vége. Ha valaki hülye és hagyja magát kihasználni az úgy jár. Neked nem kell megmenteni őket. Törődj magaddal!
máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen nők pont jobban kitettek az ilyen embereknek, mert tisztában vannak a háttérben lévő sérültséggel és emiatt empatikusabbak + munkál bennük a megmentési szándék
máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Barito ***** válasza:
0%

9: "Persze, hogy tudom. Meg is tettem."


Hol tetted meg, mert itt biztos nem.

máj. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!