Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez beteges? Lehet valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges? Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy kezdjem és mondjam el.

Talán az a jó szó,hogy nagy a sexigényem.

Van barátnőm,szóval folyamatosan sexuális életet élek.

Hetente minimum 3,de van amikor 8-10szer is.

Szóval nem kevés.

Nagyon ritka,hogy 1 nap kimaradjon.

Viszont nekem ez sem elég.

Ha egy nap 2szer sexelek,akkor is maszturbálok minimum 5ször.

Viszont van olyan,hogy naponta akár 10-12szer is.

Már van amikor fáj,de nem bírom,hogy ne csináljam.(mármint ha hozzáérek,de az élvezet jó)

Ha a barátnőm egy egész napot van itt,akkor igaz őt sem kell félteni,de ő is elintézi,hogy 5-6szor menjek el,orálisan vagy úgy.

Pedig nem is mondom.


Néha már zavaró,hogy ő csak szex közben,vagy amikor szájjal csinálom neki,akkor megy el,mert neki ennyi elég,de nekem pedig nagyon sok kell.(érzi,ha működik ott a szerverem alul)


Ez ellen lehet valamit tenni?

A túlzott maszturbálás nem lehet káros?



Komoly válaszokat írjatok már.Köszi.


18F


2010. okt. 28. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy szexpszichológushoz.AMúgy nem tudom lehet e valami bajod, de én akikkel eddig találkoztam és sokat masztiztak ők idővel egyre lassabban élveztek el orálisnál, sőt volt olyan aki az orális egyáltalán nem élvezte(de ők idősebbek voltak nálad)
2010. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amiket írtál már "enyhén" túlzás...Ez szerintem már nagyon sok...Úristen..Szerintem keress fel valami dokit és kérdezősködj ott,vagy én nem tudom..De ez már nem normális...
2010. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi vagy te baknyúl? Persze 10-12-szer:-)

fake

2010. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok baknyúl,és nem fake.

Nincs nekem arra időm,hogy hülyeségeket kérdezzek.

Nem ebben lelem az örömöm:)


Hogyha ráveszem magam,hogy elmenjek oda,(szexpszichológushoz),akkor az azt jelenti,hogy a testemmel,vagy a fejemmel van a gond?.

2010. okt. 28. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Az szexuálpszichológus, de mindegy. Azt jelenti, hogyha elmész, hogy elkezded megoldani a problémát, a kezedbe veszed az ügyet. Ha a pszichológus azt mondja, hogy ez nem az ő asztala, akkor valószínűleg ad tanácsot, hogy hol kopogtass a problémáddal, tehát mindenképpen előrébb jutsz.
2010. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs időd arra, hogy hülyeségeket kérdezz, de arra van, hogy 10-12-szer kiverd? :DD
2010. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeld igen.

Ezt úgy tudom elmondani,mint aki cigizik.

Ha nem csinálom akkor nem hagy nyugodni.

Hülye példa tudom.

2010. okt. 28. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress melót vagy járj be suliba ha sok a szabadidőd. Vagy kapálj a kertbe.
2010. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!