Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is rosszul esne vagy csak nekem esik ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Voltam a barátomnál tegnap.

Diszkóba mentünk csak nem ott kötöttem ki anya nem engedi még az ott alvást.

Na és ott aludtam és éjjelre megéheztem.

Korgott is a hasam.

Barátom hallotta mert mondta is hogy korgott a hasam hihi.

De olyan rosszul esett hogy nem kínált meg miközben ő akárhányszor jön mindig nem is kínáljuk hanem hozzuk be az ételt.

Pedig ők tőlünk is tehetősebbek.:(

Olyan furcsa ez nekem most.

Kicsit csalódtam.


2010. okt. 31. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
jó bunkó.
2010. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a barátodon múlik... Nálunk például anyu nem engedi, hogy egyen nálunk a barátom mert ő nem fog "idegeneket" etetni. Úgyhogy hiába szeretnék én a barátomnak enni adni, ha anyu így viselkedik. Szégyen ide vagy oda, azt mondta ez az ő háza, és ez a rendszer fog működni, ha tetszik itt maradok ha nem akkor elmegyek... :(
2010. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkó a pasid, csak egy kicsit figyelmetlen, a pasiknak nem olyan természetes a vendéglátás mint nekünk nőknek. Lehet,h a gyomrod korgását az emésztés jelének vette és eszébe se jutott, h talán éhes lehetsz. Legközelebb ha ott vagy nála és éhes vagy mond meg neki, és ha akkor sem ad neked enni akkor bunkó.
2010. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm és megpróbálom annyira nem a szívemre venni.
2010. okt. 31. 17:53
 5/17 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is volt h korgott a gyomrom, a barátom megkérdezte rögtön hogy "Éhes vagy, kérsz valamit?" ha azt mondtam h igen, összeütött valamit...mondjuk mi 20 évesek vagyunk, nem tudom a te barátod mennyi idős. Ha tizenéves akkor tényleg ne vedd a szívedre mert nem tudhatja milyen a vendéglátás.
2010. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is 20 éves vagyok, és általában nálunk is úgy működnek a dolgok, hogyha korog a hasam, akkor megkérdezi éhes vagyok-e... ez mostmár természetes, de ne akadj ki rajta, legközelebb add a tudtára, hogy bírnál enni valamit és kész! :)
2010. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a szituban én sem kérdeztem volna meg tőled, h. éhes vagy-e.Nem azért mert műveletlen vagyok, hanem mert azt hittem volna, h. "csak úgy" korog a hasad. Nekem evés után is szokott néha,akkor is ha degeszre zabálom magam...szóval nem feltétlenül az éhség jeleként értelmeztem volna.


18/F

2010. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

A szopószervedet használhatod beszédre is, nem csak szopásra.


Legközelebb próbáld meg hang kíséretében úgy formálni, hogy hasonlítson az "Éhes vagyok, tudnál adni valamit?" értelmes magyar mondatra.

2010. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szopószerv???? Ekkora k_csögöt bmeg...:@:@
2010. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A srácok érzéketlenek,főleg ha nagyon fiatalok.A lényeg,amire gondolsz,azt kimondod.Ne szenvedj ott egész este csak mert nem rohant ki egyből a konyhába.Nyisd ki a szád.Ami nem szopószerv te utolsó büdös gyökér állat hozzászóló névtelen senki!
2010. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!