Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lefeküdnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek valakivel azért, hogy fizesse az "álmotokat"? Vélemény az ilyesmiről?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam, de a lényeg, hogy nagyon szeretnétek valamit, de ugyebár nincs meg a pénz hozza és nem is kevésről lenne szó. Lefeküdnétek egy pasival csak azért, hogy kifizesse nektek?

De őszintén!


2010. nov. 4. 10:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyet tennék. Lehet, hogy nekem önerőből rohadt nehéz lesz megküzdeni az álmaimért, és nagyon sokat kell szenvednem hogy elérjem a céljaimat, de a végén, mosolyogva, megerősödve, büszkén nézhetek tükörbe.
2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
atyauristen!!! te nagyon buta lany vagy. dehat ha neked ez az almod hat nyugodtan. ha azt mondtad volna ad neked 100-200 milliot meg is ertenem. de ilyen idiota dolgokat Romaniaban nagyon keves penzert csinalnak. eleg olcson adod magad.
2010. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez nem r.bancság hanem szükség kérdése. Van akinek az az álma, hogy egyetemre mehessen, de nem bírja fizetni. Nem ítélem el az ilyen embert aki ezért megtenné. Például az én családom rossz körülmények között él. Ha a pénzzel örömet tudnék nekik okozni miért ne? Persze ennek a kérdésnek a megítéléséhez az embernek szüksége lenne egy kis empátiára, hogy aki azt írja, hogy igen miért is írja. Az én esetemben nem arról van szó, hogy milliomos szeretnék lenni, csupán annyiról, hogy szeretnék átlagos körülmények között élni.
2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
mas dolog amit te szeretnel es mas amit a kerdezo szeretne. pont.
2010. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Persze aki implantátumért, nyaralóért, sport kocsiért teszi az már más, mert nemcsak, hogy erkölcstelen, hanem nagyravágyó, céltalan ember. Az ilyesmit saját erőmből szeretném elérni, nem más pénzéből. Viszont azért írtam igent a kérdésre, mert nekem muszáj lenne a löket ahhoz, hogy meg tudjam valósítani az álmaimat. Tanulhatok én bármennyit, ha nem tudjuk majd fizetni az egyetemet.
2010. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
meg egyszer kifejtem a velemenyem.: teljesen mas dolog az egyetem es a szilikonmell. de ha a szilikonmell utan esetleg oromlanykent szeretne dolgozni,akkor megertem,ha viszont nem akkor szamomra egy ostoba lany marad.de hat szive joga. csak lenne egy kicsit okosabb...de nehez itt megfogalmazni amit mondani szeretnek. tehat:az egyetem az jo mert utana elmehetsz dolgozni...stb. viszont a nagy mellek mire jok?mondtam mar ha oromlanykent fog dolgozni,akkor okos mert tudja hogy a nagy mell elony tobb penz(termeszetesen nem minden esetben,de altalaban igen)....... tehat ennyi. amugy meg felolem ossze is hazasodhat a fickojaval aki kifizeti neki.
2010. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Egyrészt:Mindegy,hogy mellek vagy egyetem,ezt valaki vagy képes bevállalni vagy egyáltalán nem.

Másrészt ha a gazdag fickó szívesen ad a sok pénzéből(amit már nem tud hova tenni:) és kedvesek egymáshoz a felek,akkor hadd csinálja!

2010. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Minden nő k*rva!!!
2010. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Van, akinek nagy mell kell ahhoz, hogy ne érezze kevesebbnek magát. Én már nem tudom mihez kezdjek, annyira utálom magam emiatt. Pont.

És azért nem tudom magam megkeresni a pénzt rá, mert minden egyes fillérnek kivan az útja nálunk, ha dolgoznék, anyumnak adnám a pénzt, természetesen! Ez pedig csak "plusz" pénz lenne...nem tudtam jól megfogalmazni, de remélem megértitek mit is akartam mondani ezzel.

2010. nov. 4. 11:35
 30/44 anonim ***** válasza:
Most az mindegy, hogy új mellre, egyetemre, kocsira, pulcsira vagy akármire kell a pénz.Neked az új mell az álom másnak meg 10000Ft. Nem az összeg a lényeg, hanem az, hogy te össze ri.anckodod.Engem ez nem zavar, mert nekem teljesen mindegy, hogy ki mivel keresi a pénzét.Csak ne meséld be magadnak, hogy nem vagy k.rva.:)
2010. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!