Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lefeküdnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lefeküdnétek valakivel azért, hogy fizesse az "álmotokat"? Vélemény az ilyesmiről?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam, de a lényeg, hogy nagyon szeretnétek valamit, de ugyebár nincs meg a pénz hozza és nem is kevésről lenne szó. Lefeküdnétek egy pasival csak azért, hogy kifizesse nektek?

De őszintén!


2010. nov. 4. 10:19
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Na, azért írtam hogy ilyesmikért nem, mert ezekre máshogy is össze lehet gyűjteni a pénzt. Most nem azért mondom mert hogy milyen rossz lefeküdni valakivel pénzért, de ebben hol a kihívás?
2010. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
Az implantátum nem egy álom csak egy rög eszme.És ha ezért le fekszel valakivel,hogy fizesse akkor egy ribanc vagy,már elnézést a kifejezésért.Az álmokat másképp is meg lehet valósitani.
2010. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Sehol...
2010. nov. 4. 10:41
 14/44 anonim ***** válasza:
Mindannyian k*rvák vagytok, kár ezen szépíteni. Csak a megfelelő megfogalmazás kellett ahhoz, hogy megnyilvánuljatok.
2010. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen érzelmi szál lenne benne(akár csak Ő szeret)úgy szívesebben megtenném,de nyilván a legtöbb lánynak izgalmas ez az ismeretlen helyzet.Hm...azért,mert izgalmas,még nem biztos,hogy meg tudnám tenni.
2010. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Azt te nem tudod, hogy hány éve próbálom megvalósítani az álmaimat és meddig jutottam ez idő alatt... És nem azért, mert nem vagyok okos vagy normális vagy kitartó stb., csak ez az én helyzetem.... és nehéz lenne megmagyarázni.
2010. nov. 4. 10:43
 17/44 A kérdező kommentje:
Hát nekem egyáltalán nem izgalmas és nem is vonzó, de ez van...
2010. nov. 4. 10:43
 18/44 anonim ***** válasza:
Csak azért,mert egyesek(főleg önérzetes férfiak)úgy tartják a kérdésed után,még nem Vagy ribanc.Marhaság.Ha Neked ez belefér,és nem érzed semmilyen szinten kellemetlennek,akkor csináld.Minden attól függ,TE mit gondolsz róla.
2010. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Ha nem izgalmas és nem vonzó(és nem is jó élmény?)akkor meglehet,hogy rossz érzésekkel fogod viselni az implantátumot...
2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 bakfitty ***** válasza:
0%

Sok ember évekig dolgozik azért hogy megvalósítsa álmait...

te pedig azt várod hogy az öledbe hulljon?

én a te helyedben elásnám magam!

2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!