Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen! Vagy csak én érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.Bence kérdése:

Van ilyen! Vagy csak én érzem?

Figyelt kérdés
Az van hogy sokak szerint kedves vagyok meg "szép"( de szerintem ellenkezője vagyok) mégis ha valamit lépek valami el romlik és ezt nem birom tovább!Sok fájdalom van az életembe!Segitsetek kérlek!=(( 14/F
2010. nov. 6. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni, emos lettél!
2010. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nyugi nem kell beparáznod ennyire 14 éves vagy ott az élet de ne tetesd magad másnak mert akár ezen is bebukhat egy kapcsolat hogy előtte más voltál most meg (mondok egy példát mind egy vadállat úgy viselkedsz de mikor már összejöttél a lánnyal akkor meg egy lágyszívű valami és ez pont nem tetszik neki mert a ,,vad formádba' szerelmes) :) remélem segítettem
2010. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem lettem emő ez nem igaz!nem vágdosom az ereimet nem sírok minden nap csak szar érzés minden nap!
2010. nov. 6. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj privibe msn címet, beszélgessünk. 14/L
2010. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
21:39 igen én mindig 1stilisú vagyok.1esek szerint nem jó mások szerint jó de mégse találom az igazit!tudom kicsi vagyok de nem tudok élni ha nincs kivel megosztani az életem mert kell lenie valakinek melletem vagy nem tudom.
2010. nov. 6. 21:42
 6/8 anonim válasza:
figyelj lesz valakid :) de ne akard annyira :) ééld addig az életed haverokkal meg íígy:)) nem olyan rossz élet az:)
2010. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom jó lenne 1edűl.Haverokkal is lógok de szar látni hogy mindenkinek ott a csaja én meg ot megyek melletük 1edül=(
2010. nov. 19. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Most végre én is elmondhatom a sokat emlegetett beszólást ami így hangzik ...


""" Előtted van még az ÉLET """


Csak ha majd 30 évesen is ezt hallod akkor kezdj el gondolkodni azon , hogy milyen jó is mikor valaki ezzel vigasztalt és valamilyen szinten meg is vigasztalt , csak éppen nem változott semmi .

És majd egyszer rájössz , hogy kár volt hallgatni ezekre a beszólásokra . nehogy megnyugtasson tegyél amíg nem késő..

Nekem már késő pont ezek miatt a megnyugtatások miatt . n is ezt hallgattam egész életembe és most itt vagyok 19 évesen és még sosem Beszélgettem lánnyal és nem is fogok valószínű mert ez kimaradt az életemből és most ezen már nem tudok változtatni ...XD

2010. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!