Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy olyan párotok volt aki egyáltalán nem tudott csókolozni?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja együtt vagyok a párommal és egyszerűen nem tudom "megtanítani" jól csókolózni...Pedig mások (előző pasik szerint)én jól csókolok.

Létezik olyan h valaki egyszerűen ne tudjon smárolni?

Találkoztatok már ilyennel?Vagy csak egyszerűen én nem vagyok jó "tanár"...

Oké az is érthető,bizonyos szinten,mert én vagyok az 1. bnője...de h ennyi "gyakorlás" után se tudjon belerázódni...ezt nem értem...

Már mondtam is neki hogyan mit csináljon,de egy darabig "úgy" csinálja és utána megint nem.

Szerintettek mit kezdjek vele?


2009. jan. 8. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hangsúlyoznám sosem voltam ilyen helyzetben.. de.. asszem úgy próbálnám, h lassan először csak az ajkaimmal cirógatnám az ajkait..külön-külön.. kicsit a nyelvemmel is simogatnám a száját... aztán ha ez megy, talán viszonozni is tudja, és esetleg sikerül :D de nem garantálhatok semmit:$ csak ez jutott eszembe hirtelen


P

2009. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Nekem is voltak hasonló problémáim és mellettem megtanult.. Nemtom hogy mondtam neki hogy hogy meg mint és ugycsinálta és ennyi :) De amugy tényleg elég para. Amugymeg h modnod hogy egyszer már bejött hogy megbeszéltétek akkor beszélj vele megint.Ja és a follyon az ly. :)
2009. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Elnézést :P
2009. jan. 8. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunik a follyon az nem follyon hanem folyjon :)
2009. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha veled csókolózott először életében, akkor majd belejön. Csak ne azt éreztesd vele, hogy nagyon béna, hanem finoman, kedvesen, viccesen, ahogy a helyzet hozza, vezesd rá, mit szeretnél.


Ha már volt előtted valakije, akkor is ugyanez a módszer, csak annyival kiegészítve, hogy ebben is össze kell szokni a pároknak.

2009. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt hasonló élményem, kettő is. Az egyik alkalom mondjuk nem az volt, hogy nem tudott a lány, hanem valahogy mindig úgy csinálta, hogy majdnem fülig tiszta nyálas lettem tőle. Igaz, hogy a csókolózásnak ez is alapfeltétele egy pontig, de mikor éreztem, hogy az államon kezd csorogni, akkor majdnem elhánytam magam és szakítottam vele. A másik alkalom az voltaképp neki az első volt de pár hét után olyan fantasztikusan csókolt, hogy még most is futkározik a hátamon a hideg ha rágondolok. :)
2009. jan. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
folyjon
2009. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!