Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így, mint én? (lent)

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, és még soha életemben nem tetszettem egy lánynak se, pedig már soknál próbálkoztam. Mind azt mondják, kedves és jó fej vagyok, de senkinek se kell egy ilyen ronda pasi. Már feladtam, h valaha megtalálom a páromat, csak legalább vigasztalna, ha tudnám, h nem én vagyok az egyetlen férfi, akivel így elbánt a természet.
2010. nov. 9. 09:17
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Lehet h az átlagos még van akinek belefér, de sajnos én még attól is nagyon messze vok.
2010. nov. 9. 10:45
 12/33 anonim ***** válasza:
és akkor én is olyan lány vagyok:P a pasim számomra szép és dögös, de nem egy izom állat ,meg igaz hogy van autója, de ezt az msn-és alatt nem tudtam és igazából nem is az fogott meg benne.Autója minden gazdag suttyónak lehet.Nekem az volt a fontos hogy kedves velem minden más már másodlagos.Mert engem nem fog meg sem a pénz vagy a külső amíg egy beképzelt bunkó.
2010. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
a rondaság mindenkinek más, én úgy vagyok vele hogy inkább a ronda arcút választom akit viszont megszépít a mosolya és a kedvessége, mint a don juan-t akinek igaz hogy szép az arca de elcsúfítja a rossz indulat és az önimádat
2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
figyi , rám azt szokták mondani hogy "baba szép arcom" van, emellett egész jó az alakom, és mégis beleszerettem a falú állítólagos legcsúnyább pasijába, mindenki azt mondta hogy milyen undorító, aztán mégis össze jöttem vele, nem bántam meg. lehet hogy napok, hónapok kérdése, és te is össze jössz egy bombázóval.am meg ha egy fokkal szebb vagy mint az ördög, az szerintem már okés:)
2010. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Sok nő mondja, h neki nem a kinézet számít, de ez egy bizonyos szinten túl már biztos h nem igaz. Én még soha nem találkoztam olyan lánnyal, akit ne zavart volna, h ronda vok - pedig soha nem a plázacicák között keresgéltem. Egyébként egy fokkal rondább vok, mint az ördög :)
2010. nov. 9. 11:24
 16/33 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, hasonló vagyok hozzád. írj egy emailt, ha megoldani nem is tudom a problémádat, de segíteni talán tudok.
2010. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én is huszonéves vagyok, nem tetszem a lányoknak, mondjuk én nem is próbálkozom, mert tudom, hogy lekoptatnának. Tehát igen más is van így.
2010. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Mondok nektek egy titkot kedves "ronda" pasik...

Eddig én is nagyon rondának találtam magamat, de mikor megláttam egy nagyon ronda pasit azzal a csajjal aki nekem nagyon megtetszett (le akarta szólítani, de nem mertem...)

akkor belegondoltam, hogy hogyan csinálhatja, és valószínűleg rájöttem a titokra..

Nem szabad azt gondolnotok hogy rondák vagytok mert akkor kifelé is ez megy és a környezetetek eltaszít magától mert senkinek nem kell olyan pasi aki csak siránkozik h hű de ronda vagyok.. Naszóval a lényeg az, hogy legyetek pozitívak!!

Én mikor rájöttem erre akkor elkezdtem normálisan gondolni magamra (nincs rohadt nagy EGO m... de kedves, aranyos kölöknek tartom magamat)és képzeljétek el már járok egy lánnyal, amit eddíg elképzelhetetlennek tartottam :)

Na szóval fel a fejjel és csak pozitívan ;)

Sok szerencsét

16/F

2010. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
koloknél a pont mi csajok nem szeretjük a siránkozó önsajnálós pasikat és igen megérezzük, ha valaki olyan:P
2010. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

:DD Na már 1 csaj is megerősítette a véleményemet :D

Köszi :DD

Amúgy majd mindjárt írok privátot pár kérdéssel mert nekem sem minden világos :DD

2010. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!