Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így, mint én? (lent)

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, és még soha életemben nem tetszettem egy lánynak se, pedig már soknál próbálkoztam. Mind azt mondják, kedves és jó fej vagyok, de senkinek se kell egy ilyen ronda pasi. Már feladtam, h valaha megtalálom a páromat, csak legalább vigasztalna, ha tudnám, h nem én vagyok az egyetlen férfi, akivel így elbánt a természet.
2010. nov. 9. 09:17
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Én nem voltam mindig ilyen... előbb jöttek a sorozatos kudarcok a külsőm miatt, és utána épült le így az önbizalmam és jöttem rá h milyen ronda vok. Szal az önbizalom nem minden, vmi okom is kellene h legyen rá. KoloK, te akkor valszeg nem is vagy ronda, csak azt gondoltad magadról és nem mertél kezdeményezni.
2010. nov. 9. 15:41
 22/33 anonim ***** válasza:

Én nem voltam mindig ilyen... előbb jöttek a sorozatos kudarcok a külsőm miatt, és utána épült le így az önbizalmam és jöttem rá h milyen ronda vok. Szal az önbizalom nem minden, vmi okom is kellene h legyen rá. KoloK, te akkor valszeg nem is vagy ronda, csak azt gondoltad magadról és nem mertél kezdeményezni.

Hát szép nem vagyok az tuti :) De lesz@rom és szerintem tedd Te is ezt. Olyan nincs hogy egy csajnak se jössz be... Az lehetetlen :) Meg kell találni azt a lányt akinek tetszel :P Vagy nem a plázacicusoknál kezdeni ;)

Ja igen a sorozatos kudarcok kit érdekelnek? Az a múlt.. A Jelennel foglalkozz és sikered lesz ;)

Ajánlom hogy kezdj neki valami hobbinak és ne a gép előtt rohadj :) én pl szövegeket írok most és ez mivel 1-2 csajnak bejön még 1 plusz pont :D Keress ilyen "pluszpontos" hobbikat (sport, szövegírás, bármi ami bejön a csajsziknak :) Hajrááá!!!

2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Fuu basszus bent maradt a válaszod is :DD Bocsika
2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Már írtam, h sose a plázacicáknak udvaroltam, de nemcsak őket nem érdekli a belső, a normális lányokat se.

A hobbi megvan, gitározok meg zenét írok, és az ilyesmi tényleg tetszik a lányoknak, de ez sem elég, h a testi hiányosságaimat kompenzáljam.

2010. nov. 9. 16:01
 25/33 anonim ***** válasza:
hát nem tom más hölgyeknél így van e de egy hobbi amit élvezel is nem árt, mert minél ritkábbnak számító dolgot csinálsz annál jobban felhívod magadra a figyelmet:Pés igen a múltat feledni kell tégy úgy mintha nem lettek volna kudarcaid és ha megint lesznek rá se ránts nagyanyám mindig azt mondta minden bolondnak megvan a maga bolondja:P
2010. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Dehogy nem... A rendes, normális csajokat érdekli a belső... akárki akármit mond.

Naa van hobbid ez jópont :)Gitár az f@szán bejön náluk :) zeneírás is :) ez már + 2 pont :DD

Nemtudok mit mondani küldj képet privibe és kikérdezek pár csajt h 10 es skálán mennyi vagy :D ha 2 es nél jobbat kapsz nem lehet gond ;)

Dukkolok :)

2010. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
nem hinnem hogy olyan csunya vagy. kuldj ide egy kepet.
2010. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz ne küldj képet senkinek.

úgysem mondják meg őszintén. velem is mit csináltak?


lányok: helyes vagy és aranyos, nem értem miért nincs barátnőd..

én: akkor neked lenne kedved velem ismerkedni?

lányok: hát persze!

és utána SOHA TÖBBÉ nem írtak. és nem egy ilyen eset fordult már elő.

tehát ne nagyon küldözgess képeket, barátnőt úgy sem fogsz így találni, viszont ki tudja hogy élnek vissza a képeddel.

2010. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Olyan képet nem küldök, amit beküldhetnének napiszarra :D De bnőt már nem keresek amúgy se, lemondtam róla h valaha vki szeretni fog.
2010. nov. 9. 17:27
 30/33 anonim ***** válasza:
amit küldtem linket azt szívleld meg. amikor nagyon magam alatt vagyok szoktak segíteni egy kicsit, és néha elterelik a figyelmemet.
2010. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!