Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így, mint én? (lent)

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok, és még soha életemben nem tetszettem egy lánynak se, pedig már soknál próbálkoztam. Mind azt mondják, kedves és jó fej vagyok, de senkinek se kell egy ilyen ronda pasi. Már feladtam, h valaha megtalálom a páromat, csak legalább vigasztalna, ha tudnám, h nem én vagyok az egyetlen férfi, akivel így elbánt a természet.
2010. nov. 9. 09:17
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy legalább találtam vkit, aki még nálam is rondább :D

[link]

2010. nov. 9. 18:09
 32/33 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, hogy nincs önbizalmam, nagyon nem vagyok megelégedve a külsőmmel, pedig azt mondják átlagos vagyok, sőt azt is, hogy ronda vagyok. Ennek ellenére hallottam egy két haveromtól, hogy bejöttem néhány csajnak, persze amit észre sem vettem, meg amikor megtudtam, addigra már lett párjuk. Na, a lényeg, biztos van olyan csaj, akinek te is bejössz, csak a "jelekre" kell figyelni, mert a csajok többsége nem fog odamenni, és nyíltan megmondani, hogy tetszel neki. Ha nagyon nagy hülyeséget írtam javítsatok ki! 27F
2010. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
ennyi depist egy rakásra, én speciel csak 24 éves koromra találtam magamnak párt és az is a véletlen műve, mert iwiwen találtunk egymásra:Dde a sok kudarc ellenére mindig próbálkoztam mert hittem,hogy van valaki aki önmagamért szeret,mert csak a mónika show-t kell nézni és olyan rémségeknek van viszonylag normál párjuk hogy szakadnom kell a röhögéstől:Dés én nálam volt már olyan hogy én kezdeményeztem mert én addigra már úgymond leszálltam a magas lóról(igaz fel se szálltam rá soha:P) szóval ezt az önsajnálatot hagyni kell a fenébe,mert egyrészt szánalmas és így lényegében az ellenkező nem győz, másrészt ezt mi megérezzük és végül mi értelme az életnek ha állandóan csak sóhajtoztok élvezni kell azt néha randizni és közben remélni hogy lesz valami,ha pedig nem jön össze akkor menjetek el szórakozni,de semmiképp sem depibe esni,mert nincs értelme, és persze mindig próbálkozzatok ,ne üljetek a popótokon :P
2010. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!