Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem idézetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem idézetek?

Figyelt kérdés
Tudsz segíteni? =)
2010. nov. 9. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
nem
2010. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
nem
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
nem
2010. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi,hasznos volt a válaszotok... >.<
2010. nov. 9. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
nem
2010. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"A barátság szelíd szerelem." bár ez kicsit másra alkalmazandó, de ebben a témában momentán csak ez ugrott be.. :S
2010. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az első értelmes válasz,köszi =)
2010. nov. 9. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:

"A barátság szelíd szerelem."

akkor sok a b*zi

2010. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az idő sok mindent átalakít; az ember sosem tudhatja, hová jutnak a barátai, vagy hogy hosszú idő múltán hol találkozik velük ismét.

Saul Hudson


Tudod (...) azt hiszem, tökéletes házasság lesz a miénk. Szeretjük egymást, de túlzások nélkül. Barátok vagyunk. Az ízlésünk nagyjából egyezik. Mindent tudunk egymásról. Élvezzük a rokoni kapcsolat minden előnyét, anélkül, hogy a vérrokonság hátrányaitól szenvednénk. Én téged soha meg nem unlak, olyan megfoghatatlan lény vagy.

Agatha Christie


A veled töltött idő ráébresztett arra, mi hiányzott eddig az életemből. Minél többet vagyunk együtt, annál inkább veled képzelem el a jövőt. Ezt korábban senkivel kapcsolatban nem éreztem! Sőt, lehet, hogy nem is fogom. Mielőtt megismertelek, soha nem voltam szerelmes! Bolond lennék, ha nem küzdenék érted!

Nicholas Sparks


Remélem ezek közül valamelyik jó lesz:))

2011. ápr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátságtól a szerelmet csak egy lépés választja el.


Anton Pavlovics Csehov


még ezt találtam ;)

2011. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!