Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból, haverságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból, haverságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam! Nagyon kedves lány, jól elvagyunk együtt. Segítünk egymásnak sok mindenben vagy amiben tudunk. Egyik nap ő korepetált engem töriből több kevesebb sikerrel. Amit lehet azt együtt csinálunk. A hétvégén szakított a barátjával, de olyan zavaros az egész ahogy elmesélte. 2.5 éve vannak/voltak egyet! De szerintem nem teljesen szakítottak, mert még mindig beszélnek, és mondta hogy találkozik vele a hétvégén! Nem értem mi van, már zavaros!


Ezt így nehéz leírni! :/


A lényeg az hogy én már érzek valamit iránta, de nem mindig csak néha-néha így előjön, és elmúlik! Ez az érzés lehet rosszabb? Nem szeretnék egy barátságot elrontani, de jó is lenne egy barátnő! Vagy esetleg ő érezhet valamit? Egész nap együtt vagyunk a suliban!


Még annyi hogy nagyon csinos lány! Egyszerű, hétköznapi, hús levest eszik, és a reggelijét nem a pékségben veszi hanem magának hozza otthonról, biciklizik, nem néz Tv-t, lopja a netet, nagyon értelmes, és még sorolhatnám. Sok mindent megbeszélünk! Ami igen érdekes hogy több a fiú barátja, mint a lány. Ő azt mondja hogy jobban megérti a fiúkat, mint a lányokat! Szerintem velem is csak ezért van együtt! Elhívtam inni :) Ezt ő veheti nyomulásnak?


Mit gondoltok? Lehetséges hogy barátságból szerelem lesz?


2011. márc. 25. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű, hétköznapi, hús levest eszik?:O

Meglehet.

2011. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze lehetséges:

mivel egy két és fél éves kapcoslatnak lesz vége légy a leklitársa legyél mellette hag yöntse ki a szívét stb :)

azhogy több a fiú haverja mint a lány az nem nagy baj végülis ez azt jelenti hogy jól megérti magát a fiúkkal és szeretik a pasik , kérédés az hogy mint lányt vagy mint havert :)

de ezzel nemis kell foglalkoznod. légy vele jófej közvetlen mint eddig hülyüljeek stb. az ha elhívod inni egyáltalán nem veszi nyomulásnak hiszen sokat lógtok együtt. ha beszéltek a neten simán írhatod neki hogy nem jössz le a városba? az idő is jó minden :D de ezt mint csak így közvetlenül mintha a haverja lennél...ha már végleg szakított a pasival akko szabad a pálya, ha bejössz neki azt látni fogod viszontnembiztos hogy egyből azlesz az első egy 2ésfél éves kapcsolat után hogy újat kezdjen...sal léhgy kitartó :)én lány vagyok és ha egy fiú ezeket csinálná hátt...én tuti értékelném :D sok sikert :)

2011. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges.Próbálkozz. Szurkolunk!

De azért ne éld bele magad olyan nagyon.

2011. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam is pont ez a helyzet, az idő majd eldönti
2011. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ez az egész úgy kezdődött hogy új tanév új osztálytársak, minden új. Még nem ismertük egymást, fel sem tűnt első héten hogy az osztálytársam. Egészen addig amíg egyik nap el nem kezdett nézni, de csak szünetekbe, és mindig csak rám nézett, egy édes mosoly, és elfordult. Aztán rájöttem kb 4.óra után hogy lerajzolt! :) De nagyon profin! Magamra ismertem amikor megmutatta! :) Aznap még találkoztam vele egyszer a titkárságon, meg hazafelé még egyszer! :) Azóta tart ez, közben volt szünet ami decemberig tartott. Amikor reggel úgy fogadott hogy, nagyon megfagyott a biciklin, és hogy mennyibe kerül a buszbérlet! Onnantól kezdve együtt buszoztunk, suliba és haza is. Közbe felvettem msn-re. Annyi hogy akkor még nem ültünk egymás mellett, de ezen már változtattam. Magam mellé ültettem! :) Most már ott tartunk hogy már fogdos is! :) Hát olyan dolgai vannak hogy ülünk órán megfogja a kezemet, és tollal mindegyik ujjamra rak egy pontot! :) Lehet nyálas ahogy leírtam, de ez van! Ez történt.


Mit gondoltok? Ez normális?

2011. márc. 25. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyszerű, hétköznapi,...lopja a netet" Öh?


Na jó. Ha hagyod hagytad, hogy végig sírja a váladon a gondjait akkor felejsd el. Mert férfi már nem leszel a szemében csak zsebkendő/pajtás. Esetleg elérheted nála a szexbarát státuszt.

Ha van egy kis gyakorlata simán kiszúrja rajtad amiért ezeken dilemmázol. Mint ahogyan néhány kapcsolat után egy férfi is kiszúrja egy nőn, mit lehet vele elérni.

Próbálj meg másképpen hozzáállni! Szórakozzatok, beszélgessetek, de ne hagyd, hogy rádzúditsa a gondjait. Azt egy kapcsolatban csak akkor lehet csinálni, ha már közelebb vagytok egymáshoz. Vedd észre ha esetleg úgy néz rád és azonnal nézz rá vissza illetve reagálj. Ha ezt egyszer kétszer elszalasztod, elrontod, utána már nehezebb. Az érintés helyett én mindig a nézést figyelem. Az érintés és más testbeszéd félreérthetőbb.

Idő kell majd neki mire összeszedi magát. Addig ne is piszkáld ilyesmivel. Ha véletlenül még is összefut valakivel akkor azt könnyen lehet menekülésből teszi. Akkor jól lehet vesztettél, de hidd el úgy jobban jártál.


Mellesleg azt mondják a barátságokból lesznek a legjobb szerelmek.


Minden jót!

2011. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!