Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most teccek neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most teccek neki vagy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

van egy fiúaki nagyon teccik nekem az egyik legjobb barátnőm báttya úgy ismertem meg hogy vártuk barátnőmet ő is meg én is és egyhejeen csak nem mert oda jöni hozzám vagyis ő ezt mondta hogy

ogy nem volt benne bisztos hogy én vagyok az elmentünk a mekibe már 3-an és gey kólát ittunk meg minden aztán játéktermeztünk és akkot

r még nagyon cuki volt velem aztán elkezdett járni egy másik barátnőmmel de kiferült hogy csak kihasználta mikor következő alkalommal találkoztunk akkor még az eleján cuki volt de aztán el kezdett szemétkedni velem és én persz nem hagytam magam én is szemét voltam vele utánn pár napig mindig üzent valamit barátnőmmel pl: egy idióta vok kapjam be meg ijenek asztán msn-en beszéltünk ott megint bagyon cuki volt pár nap mulva találkozok vele . Szerintetek tecceek neki vagy lehet közötttünk valami?


2010. nov. 19. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj lesz...aztán majd másnap jössz ide és teszed fel a kérdést h. terhes vagyok vajon?
2010. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves első válsszoló én 12 a fiú 13

kedves második válaszoló nem értelek !?

2010. nov. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!