Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hátrány a lányoknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hátrány a lányoknál? Micsináljak ellenük?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj ,hogy nagyon miteszeres patanásos az arcom megprobáltam minden szert meg mindent de nem hozta le =/ van olyan amikor egy hétig nincs egy darab se de utána megint tele lessz a fél pofám =/ és g*ecire kivagyok akadva miadtuk már szór szerint olyan idegbeteg lettem ezek a szarok miadt ... Lányok nálatok ez hátrány ? Micsináljak ellenük ?
2010. nov. 22. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem zavarna.

De az, hogy egy ekkora szöveget sem bírsz normálisan és értelmesen leírni, hibák nélkül, ráadásul még gusztustalanul is beszélsz, az eléggé elrémisztene.

Persze nem is nekem akarsz tetszeni:)

2010. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam rohadt sok midnent, tonik, bőrradír kozmetikus (utána még sebes is lett:D ) stb de nem segített semmi.Naponta legalább 5x megmosod láthatóan jobb lesz, és igen majd kinövöd
2010. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Semmi baj sincs vele, teljesen normális. Ha jó kozmetikushoz mész, az nagyon sokat tud segíteni, igyekezz sokat mosni az arcod és ne stresszelj, mert attól mindig sokkal több lesz. Figyeld meg ha stresszes időszakod van sokkal több van belőlük. És ne beszélj csúnyán mert amiket ide írtál az elég elrettentő

16/L

2010. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:53


ne stresszeljek azt úgy könnyű mondani (nagyon stresszes vagyok)azért szoktam cigit szívni attol nyugodt vagyok :D

2010. nov. 23. 14:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne csodálkozz drágaság, hogy szar a bőröd..
2010. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!