Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis? Mert kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mert kezdek megijedni h orokre ot fogom szeretni es en ma ezt nem birom!

Figyelt kérdés
Nah szoval az van h van egy fiu akit 6 honapja szeretek de o nem es en hulyesegeket csinaltam : petingeltem vele !! de en szerelembol csinaltam mig o elvezetbol nem tudom elfelejteni kamu fbket csinalok h irjak vele emrt nekem nem ir hulye gondolataim vannak vele kapcs . ez normalis ???
2010. nov. 23. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez rögeszmés. Majd ha felnősz (gondolom vagy olyan 15 éves), akkor elmúlik.
2010. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem 14 :)
2010. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az tök mind1 hány éves, a lényeg, hogy majd kinövi. De a kérdés itt nem ez volt, hogy hány éves lehet...

Ne izgulj, ki fogsz belőle szeretni. Ezek a plátói szerelmek, vagy azok amik sokáig tartanak pedig elég kilátástalanok mindig sokáig tartanak egy lány életében, legalábbis az eddigi tapasztalataim szerint.

Arra vigyázz, hogy ezért ne utáld meg őt még véletlenül se és ne generálj olyan gondolatokat, hogy nem lesz másik, csak ő, vagy minden fiú ilyen és nem fognak visszaírni neked éppen (vagy más úton módon tartani veled a kapcsolatot) csak kihasználnak.

Nehéz, de ezen szerintem rengetegen átesnek az életükben. A szerencsésebbek olyat találnak akivel összejön legalább egy kicsi időre, de ebből sokkal kevesebb van.

Szerintem hanyagold egy picit. Ne piszkáld, ne járasd le magad. Türtőztesd az érzéseidet. Maradjon meg a női becsületed és ne járasd le magad ilyen dolgokkal, hogy valami úton módon, de mindenáron kapcsolatot akarsz létesíteni vele annak ellenére, hogy ő nem akar. Gyerek még és egy félős, éretlen tuskó, aki képtelen kimondani azt, amit valójában gondol és ezzel téged megőrjít. Rengeteg ilyen fiú van még itt is ezen a fórumon. És rengeteg olyan lány is aki olyan mint te, szóval ezzel koránt sem vagy egyedül, de egy biztos! Az idő múlásával egyről a kettőre hirtelen elfelejted őt. Csak azon kapod magad, hogy kiment a fejedből és nem gondolsz rá, csak akkor ha valami úton módon valaki vagy valami eszedbe juttatja, de akkor sem huzamosabb ideig már és nem olyan fájó...

2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kossszi szépen !! Remélem elfelejtem :((( mert má ez nem igaz
2010. nov. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!