Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, az egyetem nektek is csak az alkoholról szól?

Figyelt kérdés

úgy veszem észre, hogy az egyetem egyenlő a szabadsággal, a tombolással és mértéktelen alkoholfogyasztással. ti hogy vagytok ezzel?

(bocs a kategóriáért, de itt van a legtöbb fiatal)


2010. dec. 1. 13:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen, erről szól. Meg is van az eredménye, ha az oktatás színvónalát nézzük.
2010. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Én is fősulis vagyok megy a piálás, bulizás nem az a lényeg a buli kell, hogy kiereszd a gőzt, ha mellette jól tanulsz persze. Azt azért hagy vessem fel, hogy szidják itt a fősulisokat, meg egyetemistákat aztán a középiskolásokat sem kell félteni, ők is benne vannak ha "házi pálinkáról van szó" de hisz tudjátok, mivel mindenkinek (jobb esetben) kell iskolába járni :))
2010. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A kedves kérdezőt miért zavarja ennyire ha valaki fősulis/egyetemista éveiben szórakozik ?

Örüljön neki ha nem tartozik bele ebbe a körbe mert valószínűleg többet fog tudni tanulni ha akar. (Másnaposan elég nehéz :D)

Az meg hogy egyetem alatt akarnak kitörni bőven betudható egy esetleges addigi szigorú családi környezet vagy más ok miatt ami kiválthatta.

És inkább legyen egy olyan időszak az életébe mikor kitombolhatja magát és néha felelőtlen is lehet mint hogy esetleg később a családja és állása bánja.

2010. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
hát... én most lettem egyetemista de eddig 1 olyan hét sem volt ne menjünk el inni valahová... van hogy heti 2-3x is megyünk
2010. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

engem egyáltalán nem zavar, ha valaki szórakozik, bulizik, iszik, csak úgy érzem engem ez a közeg nem vonz. szóval ha egyetemre járok, tudom hogy tanulni fogok és másképpen fogok szórakozni, mint ahogy eddig is ezt tettem.

(persze h nem kell félteni a középiskolásokat...:D)

maximum annyi zavar ebben az egészben, hogy sok barátom butult már el az egyetemi tivornyázások alatt, és már úgy éreztem nincs miről beszélgetni velük.

engem elsősorban a szabadság vonz ha az egyetemről van szó, de én ott majd olyan emberekkel szeretnék barátkozni akiknek egyéb céljaik is vannak az alkoholizáláson kívül. (mert sajnos ismerek oylanokat akik céltalanul tengődnek az egyetemi évek alatt)

2010. dec. 1. 15:41
 16/28 nielindi ***** válasza:
42%
elmész egyetemre, látni fogod, h kb mindenki jár bulizni, inni. van aki ritkán, van aki sürübben. aki meg egyáltalán nem megy soha sehova, elbasz az életéböl ~4 évet, csak a 4 fal között ül. késöbb ráébred, h senkinek nem tud mit mesélni erröl az idöszakrol és amikor jön a családalapítás rájön, h sosem élt. az egyetemen élni is megtanul az ember, nem csak azt amit az adott karon, szakon tanitanak neki.
2010. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
sztem meg a kettő között meg kell taláni a középutat. az se jó, ha valaki bent ül a szobában, de az se jó, ha mindig másnapos és nem tud figyelni órán. sztem lehet kultúráltan szórakozni, pl pizza, film, séta, kirándulás, vmilyen sport az egyetemen, normális társaság, ahol lehet normális dolgokról beszélgetni. ilyenkor én biztos nem fogom azt érezni, hogy nem éltem ki magam.
2010. dec. 1. 21:26
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Alapból nem alkoholizálok, szóval nekem nem. Most jön az első vizsgaidőszakom, és mutatkoznak a stressz jelei a beugrók, ismétlések, előfeltételek miatt :D Na meg mert nem tudjuk, mi vár ránk. Pedig a szakközepet majd színötösra végeztem órán aludva :D Érettségik szintén színötös. Itt már nem alszok tanulás helyett...hanem játszok XD


Az meg, hogy aki nem iszik, az elcsesz 4 évet az életéből... no comment :D

2010. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az nem igaz,hogy az egyetemem csak a bulikról szól és a mértéktelen piálásról.Ezt egy sz@r helyen megteheted,de egy jobb egyetemen azért tanulni is kell,nem is keveset.Én a SOTE-ra járok most lett vége a vizsgáimnak,de 1 hónapja minden napom a tanulással ment el.Persze szorgalmi időszakban nem tanultam túl sokat,csak a zh-k előtt ültem le:P Jövő hetet én is át fogom bulizni:D De amúgy szorgalmi időszakban sem szoktam túl gyakran járni.Van hogy 2 hetente,vagy havonta,vagy 2 havonta.Nem sok kedvem úgy elmenni bulizni,hogy fél 6-ig bent vagyok azt másnap meg mehetek be 8-re,és akkor megint végigülni a napod.Persze ahová nem feltétlen kell bejárni oda nem járok be:D
2011. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nekem kemény tanulásról szólt. Ma már úgy gondolok vissza rá, hogy szereztem egy-két barátot, és ennyi.

Elhelyezkedni nem lehet vele, igaz a középfokú végzettségemmel sem. Ha most járnék egyetemre, lazábban venném.

Aki most jár egyetemre, annak az a tanácsom, hogy válassza a középutat, tanulás is legyen, de kapcsolódjon is ki, nehogy úgy járjon, mint én.


Amúgy több borkóstolót is tartottunk, amelyek jól sikerültek, senki nem rúgott be, tanárt is hívtunk meg olykor.

2011. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!