Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták, az egyetem nektek is csak az alkoholról szól?

Figyelt kérdés

úgy veszem észre, hogy az egyetem egyenlő a szabadsággal, a tombolással és mértéktelen alkoholfogyasztással. ti hogy vagytok ezzel?

(bocs a kategóriáért, de itt van a legtöbb fiatal)


2010. dec. 1. 13:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
igen. De csak az első két év. Utána megismerkedtem a fűvel... :)
2011. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Még 1 hét és csak arról fog az k@rva élet :D:D
2011. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem pedig ELTE-IK-s vagyok.

Nem szeretem az alkoholt nem is bírom.Én sokat sportolok helyette,testépítő erőemelő vagyok,így nem is lehet inni.

Meg dolgozok mellette meg üzletelek.Tanulni kevés időm van,viszont hálistennek annyira nem kell,mert agykontroll segít nagyon is.Hamar nőttem fel,nem vagyok a nagy bulik híve,inkább lemegyek edzek 2órát.Versenyezni akarok majd,meg építem a bizniszt is.


23F

2011. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Rainmaker ***** válasza:
Hááát, nálunk, a Zrínyin eléggé ritkán van erre alkalom, lévén katonai egyetem. Egy katonais diák délután 5-től mehet csak el az egyetemről, és 10re a laktanyában kell lennie - józanul. Persze vannak kilengések, de ezzel a jelleggel ez az általános.
2011. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ekkora marhaságot.Nyilván aki egyetemre megy,az azzal a céllal megy hogy tanuljon..nyilván kilépve a középsuliból,kissé szabadabb vagy ami magával ragadhat,de normális kereteken belül.

Én tartom magama heti 1 bulihoz,max.hétköznap egy laza beülés az egyetemi kocsmába,de azért ennek köze nincs az alkoholizmushoz

2011. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Írják, hogy inkább a gyengébb egyetemek diákjai isznak többet. El ne higgyétek már! A legjobb egyetemeken vannak a legjobba bulik. Középsuliban is ez volt. Egy nagyon jó gimibe jártam, ahol a legtöbb barátom (inkább fiúk, de voltak lányok is bőven) jó tanulók voltak, és hát volt olyan, hogy 5 estéből (vasárnap. csütörtök) 3x nem tudtak járni (persze én kolis voltam). Itt Egyetemen albérletben lakok. A helyzet változatlan. sok középsulis barátom jár erre az egyetemre, hetente 1-2 piálás belefér (kivéve mikor vizsgahajrá van, de utána persze bepótoljuk) :D
2011. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg emberfüggő.Ugyanúgy mint középiskolában itt járnak bulizni az emberek.Ott is itt változó,hogy ki mennyit.Van aki többet,van aki kevesebbet.Van olyan ismerősöm aki hetente jár bulizni,van aki fél évben 1x elmegy valahová (mindketten a csoporttársaim).Én mindig is az arany középúton haladtam,és ezen az egyetem sem változtatott.Járok bulizni,de nem minden héten.Kizárólag a bulik végett meg nem érdemes belekezdni,mert tanulás nélkül fél éved van...Nálunk kb.a csoport felének,ha ne a 3/4-ének sikerült az első fél évben már csúszni egy évet.Már is sz nagy szó,ha megvan minden tárgyad.
2011. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A legnehezebb egyetemen vannak a legnagyobb bulik.., NAH EZ NAGYON IGAZ.


Itt van a legnagyobb hajtás, pl. BME, szal itt vannak a legnagyobb ereszd el a hajam bulik, ahol kiengedjük a fáradt gőzt.

2011. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!