Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Ennek a lánynak minden adottságát leírom


20éves lány,még most fog végezni a szakiskolával.

Tervei között nem szerepel semmi nagy dolog, de már a 4hónapos párkapcsolatban be van iktatva a gyerekcsináló program :)

Lehetséges hogy van ez a kapcsolat, de volt neki egy barátja akivel hol együtt hol külön volt, és megint elkezdtek beszélgetni,a lány biztos megfogja csalni a barátját az ex-el.

Az új barátját inkább kihasználja mint szereti.

Nagyon csúnya lány, na és főzni azt nem tud, de szexkapcsolata annál több körülbelül 8 fiú próbálta már ki.Persze szereti magát odaadni mindenkinek hamar!


2010. dec. 3. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jah és nem is egy K egy pasija volt eddig
2010. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

azt gondolom, hogy komolyan nem értem, miért foglalkoztat ez ennyire téged...


szerintem nem kötelesség vagy előírás, hogy minden nő tudjon főzni, ráadásul még fiatal, van ideje megtanulni.


az,hogy megcsalja-e a barátját, nem egy előre megjósolható dolog,de te valószínűleg nem is nagyon látsz bele abba a kapcsolatba, így meg ehhez tényleg semmi közöd.szerintem elég bizonytalan lábakon áll a sztorinak ez a része és az érveid ez ügyben.


hogy kitől, mikor, hogyan lesz gyereke,ahhoz meg végképp senkinek semmi köze.örülj, h ez nem a te problémád.


amúgy manapság 20 évesen 8 fiú szerintem nem olyan vészesen sok, legalábbis a többi ennyi idős lányhoz képest.nekem több ismerősöm is van, akik egyetemre járnak,csinosak és értelmesek, de nem bíznak önmagukban, ezért mindenféle alkalmi kalandokba keverednek, és jóval 20 felett járnak.szóval az ilyesminek semmi köze ahhoz, hogy valaki továbbtanul-e

2010. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ezt te így látod...más másképp látná...érdekes...a minden adottsága a lánynak elég gyatra...tudod ebbe beletartozik majd minden jó és rossz is...ha nem a te életed mér foglalkoztat?

22L

2010. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

hát én is csak azt tudom mondani erről, hogy egyik sem a te dolgod :D

hogy nem tud főzni abban egyetértek a többiekkel.

hogy meg fogja csalni a pasiját te honnan tudod? attól hogy voltak egyéjszakás kalandjai akkor mi van? pasija mellett v anélkül? mert ha anélkül akkor egészségére akkor még rosszat sem lehet emiatt mondani rá. szóval rohadtul csak is kizárólag az ő dolga. de egyébként is ez a megcsalás csak egy feltételezés.

az hogy csúnya-e vki a relatív. lehet a pasijának meg ő álmai hercegnője.

hogy miért akar most gyereket az is az ő dolga, van aki azért akar meg mondjuk megmondta a doki h vmi betegség miatt minél előbb ha szerene mert később már nem fog menni (pl derék bajok, ismerek ilyet)

szóval ez mind az ő dolga. nem szép dolog belemászni ennyire a másik dolgaiba meg azt lesni h ki kivel miért mit csinál :)

2010. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: még annyit ehhez, hogy nem hinném hogy egy nőnek ennyi az összes adottsága. ettől még, ezek mellett lehet ő kedves, őszinte, segítőkész, vagy akár egy nagyképű hisztis pic$a is
2010. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!