Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek a volt osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek a volt osztálytársam iránt?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam belé, de amint elbalagtunk azóta nem is láttam nem is beszéltünk, de még mindig úgy érzem hiányzik és látni akarom. Egy darabig nem is hiányzot hisz nem is közöltem vele, hogy szerelmes vagyok belé, de beleszeretem egy másik fiúba is és vele össze is jöttem. Már több hónapja járunk és szerelmes vagyok belé, de mit érzek a volt osztálytársam iránt akkor?
2010. dec. 11. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de komolyan tőlünk kérdezed h mit érzel?

Ezt csak TE tudhatod!!!

2010. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!