Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már nagyon szeretnék egy igaz barátnőt.De értitek nem olyat,hogy most egyszer kétszer megvan aztán csá hanem olyat aki szeret és megbecsül.Igaz még nővel se voltam ezért szeretnék egy ilyen lányt először.Egyfolytában próbálkozom a lányoknál de mindig ugyan az a probléma jön fel,hogy nem tettszem egyiknek se.Szóval nem tudom,hogy mit tegyek.


Pl.:Most a múlt héten egy lányba teljesen bele voltam zúgva.De muszáj volt lemondanom róla mert ugyan az jött vissza,hogy:Bocsi de most más jön be.Amikor ezzel a csajjal dumálni akarok a suliban egyfolytában el menekül előlem és mikor köszönök neki akkor meg éppen,hogy ki nyitja a száját.


Szóval nem tudom,hogy mit tegyek.Ha valaki szívesen megismerne közületek akkor bátran írjon.Egyébként szekszárdi vagyok.


Létszi segítsetek.


2010. dec. 12. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a csajszi azért nem közeledett hozzád mert nem jöttél be neki. Legyél türelmes.
2010. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is legyél türelmes. mert a nagy szerelem nem jön azonnal. de ha addig belemész kisebb kapcsolatokba akkor lesz tapasztalatod. minden téren. mert esetleg ott lesz a nagy ö de nem tudsz megoldani egy problémát. akkor mihez kezdesz???
2010. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kéépet!
2010. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az útólsónak szól szekszárdi vagy?
2010. dec. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!