Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hát van egy barátom, már 3 hónapja együtt vagyunk, de mintha valami hiányozna. Erre most jöttem rá pár napja mikor találkoztam egy fiúval és rengeteg közös van bennünk. Például hogy mindketten zongorázunk, hogy mindketten nagyon vegyes zenéket szeretünk, meg ilyenek. A barátommal pedig tűz és víz vagyunk. Ha zenéről beszélünk, ha szokásokról, bármiről. Mintha éreznék valamit az iránt a srác iránt akit említettem hogy több közös van bennünk. Nagyon ribancnak érzem magam, mert nem lenne szabad hogy más is tetszen, de a barátom hogy mondjam, kicsit követelődző és pont ez fogott meg a másik srácban hogy ő nem volt az. Hogy ő az igazi arcát mutatta, mert a barátom amikor megismertem nagyon félénknek tűnt, de most meg mintha nagyon nyomulós lenne és ez zavar, mert nem ilyennek ismertem meg. Szerintetek nagyon nagy hiba lenne szakítani vele? Mert tudom róla hogy ő szeret engem, de én nem vagyok már benne biztos hogy én is őt, de nem akarom megbántani.
2011. szept. 19. 21:13
 1/4 Tajparaszt ***** válasza:
Ha nem szereted hagyd el. Szarabb lesz neki ha sokáig úgy csinálsz mintha minden rendben lenne. Beszélgethettek is erről.
2011. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figy, ettől ne érezd magad ribancnak, hiszen nincs kapcsolatod két pasival, egyszerűen észrevettél egy másikat is. A kérdés az, hogy mit érzel. Tisztázd az érzéseid, és eszerint dönts!

Sok sikert!

2011. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dottorre ***** válasza:
Ha ilyen érzésed van, akkor Válts!
2011. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb még most váltani, ha úgy érzed. Később még inkább közbe szólna a lelkiismeret furdalásod, az meg úgy nem kapcsolat...
2011. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!