Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk, vagy a témában kompetens lányok válaszát várom. Mi lehet olyan (ajándék), ami olyan praktikus, hogy "les*ggel tőle"? Lentebb bővebb kifejtés.

Figyelt kérdés

Szóval a Kedvesemet szeretném meglepni vmivel születésnapjára, és megkérdeztem őt is, h minek örülne, hiszen nem akarok neki olyat venni, aminek nem örül, vagy csak azért örül, mert "úgy illik". Ugyanis nekem sosincsenek jó ötleteim, vagyis amik vannak, vele kapcsolatban használhatatlanok...

És erre mondta, h olyat adjak neki, ami olyan praktikus, h leseggel tőle. Tehát vmi nagyon nagyon hasznavehető dolog kéne. Csupán egy baj van: nincs igazán pénzem.

Ő is mondta, h nem kell vagyonokat költenem, az is jó, ha én készítek neki vmit, csak praktikus legyen, mert az olyan dolgokat szereti.

Viszont a ti segítségeteket várom, milyen ötleteitek vannak. Hogyan induljak el? (Nem is baj, ha nem mondtok konkrét tippeket, h ezt vagy azt adjak neki, csak h mi alapján tudnék választani?)


2009. jan. 21. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki lábtyűt, azt a lányok szeretik.. :D
2009. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és a határidő naplóknak örülni szoktam. nem valami fantáziadús, de hasznos.
2009. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet h ennyire figyelmetlen vok,de nekem nem feltétlen tiszta h fiú v lány vagy.

Én azt ajánlom neked,ha még van időd a megfigyelésre,hallgasd,lesd őt,hátha elejt olyan megjegyzést h mire van szüksége,hátha vmilye már agyonhasznált és jól jönne egy új,vagy hátha mondott már vmit régebben.ha lány a kedvesed,akkor szerintem mindig jól jön egy új melltartó egy szexi bugyi,ami még neked is kedvez...:D egy pihe-puha köntös(nem feltétlen triumph)ha autója van akkor abba vmi,v vegyél vmi piperét az mindig kell(nézd meg miből van már neki kevés,mit használ)ha fiú a kedvesed,akkor ott is él az h egy alsónaci mindig jól jön neki is autóba vmi,póló,ing,nyakkendő,vmi ruha,pipere,telefonba memókártya...........

a lényeg h figyelj rá h mi kellhet neki,nem feltétlen kell nagyon drága...és a legfontosabb h szívből add!!!!

2009. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kesztyű, fehérnemű, sál, menj el kreatív hobby boltba ott rnegeteg ötletet kapsz, határidő naplók most le vannak árazva, elég olcsók.


Ha lánynak lesz, akkor meg vannak szép bizsuk kínai üzletekben. nálunk pl 4-600 Ftért gynyörűek vannak, és nem feketednek be

2009. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj, bocs, akkor egyértelműsítem: lány vagyok. 22 éves, a Kedvesem 23 lesz heteken belül
2009. jan. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!