Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már így? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? (kérdésed túl röv. )

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nos az a helyzet hogy 15 éves vagyok és fiú, mostanában egyre gyakrabban és gyakrabban érzem úgy hogy egyedül vagyok...

Volt már barátnőm(nem is értem hogyan, hisz olyan csúnya vagyok) annyira egyedül érzem magam, szeretet hiányom van..

tudom válaszotok közt az is ott lenne hogy a szülő.. de nem.. törődnek velem,szeretnek..

de én nem ilyen szeretethiányra gondoltam

Hát mikor meglátok 1 kedves lányt.. esetleg 1 másik fiúval beszélgetni.. hát..

volt már olyan is hogy a fiú bunkó volt a csajhoz..nem értem hogy lehet ilyen, annyi szeretetet tudnék adni:)

Nem tudom.. de az annyira rossz :) gondolom a hormonjaim..:(


2010. dec. 16. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Álj ellent neki. A te korodban még nem érdemes csajozni, mert szarul döntenek a lányok általában.

Várj még vele, és győzd meg magad abban, hogy nem süllyedsz le a lányok szintjére.

2010. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát próbálom.. viszont annyira rossz.. vagy nem is tudom.. ha esetleg látok 1 páárt :) hogy óó.. de jó nekik:)

irigységnek nem mondanám..

Nos meg hát.. az a helyzet hogy hát igen.. mit is mondjak, nem valami túl műveltek ebben a korban a lányok..(nem akarok ítélkezni) Hát szinte mindenki a külső alapján dönt.. :s nem rég a suliban is odahívnak 1 fiút egy lány barátnői hogy tetszik neki..:/ hát erre inkább nem mondok semmit

Sajnos a mai világban hiába is vagy bármennyire ápolt,mosolyogsz,talán tanulsz is, de ez mind semmit sem ér. Csak a külső! :'(

2010. dec. 16. 17:02
 3/6 szamóca. ***** válasza:

hát ilyet még pontosan nem éreztem... én ha nem éppen valakire vágyom, adott személyre, akkor nem hiányzik az ilyen... jól vagyok egyedül, bár az is igaz hogy volt egy nagyon hosszú kapcsoaltom, így olyan sokat időt nem töltöttem egyedül, de nem is akarom hogy ez előjöjjön nálam.

Azthiszem náélad az a probléma, hogy te a szerelembe vagy "szerelmes". Ez mármár kapcsolatfüggőség, és ez nem jó. Hidd el néha jó egyedül lenni, persze tudom jobb ha valakit szerethetsz aki szeret téged...De meg kell tanulnod egyedül is boldognak lenned.

egyébként pedig ne keseredj el, és önbizalom! a nőknél az egyik legjobb ütő kártya ha van önbizalmad, ezt hidd el. messziről süt egy férfiről ha bízik magában, egyzserűen szeret a bőrében lenni, és ez iszonyat vonzó.

Ha magad sem tudod szeretni, más még nehezebben fog. Ha nem vagy megelégedve magaddal, ekresd meg azokat a tulajdonságaid (külső és belső egyarátn) ami tetszik neked, és hangsúlyozd ki, valamint koncentrálj arra.

ne félj, menni fog és nem leszel már sokáig egyedül, addig pedig élvezd a szingli lét minden apró báját ;)

2010. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamóca. ***** válasza:

ezt a külső alapján itélős dolgot cáfolnám... nálam legalábbis - bár tény hogy kicsit idősebb vagyok, de amennyire emlékszem annyi idősen is így éreztem - nem ilyen szinten számít a kinézet. Számít, nagyon is, de nem a képszerű része, hanem éppen az hogy hogy viseli a fiú magát. Rengeteget lehet vele javítani. Rengeteg olyan fiút ismertem aki ha konkrétan a mozdulatlan arcát és testét nézted - hát semmi extra, sőt csúnya. De ahogy viselte a testét, annyira el tudta adni magát hogy hihetetlen. ezt próbáld megtanulni, egy tizes skálán szerintem egy hat pontot javít hogy ki mennyire tudja eladni magát ( és itt nem öltözködésre gondolok).

bár sokat segíthet egy jó stílus kiválasztása, ha meg tudod valósítani önmagad sokkal vonzóbb leszel.

2010. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 éves korban nem gáz.

Amúgy bárki érezhet így.

Sokan gondolják így hogy "egyedül vannak" .

Nem csak a fiúk.

Nincs barátnőd,vágysz rá,szeretnél egyet, de nem ismerkedsz.

Kérdezgesd a lányokat hogy tetszel e nekik ..

Legyél többet a haverjaiddal.

Menjetek el együtt bulizni Csajozni.

2010. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Hát sajnos változtatni nem tudok rajta.. és igen önbizalom az sajnos egy csepp se =/ Jó tulajdonságom nem nagyon találom, ha van is..hát előadni talán még csak elő tudnám, de hogyan ha van olyan hogy folyton megaláznak? hm..? esetleg megjegyzést tesznek rám.. sajnos hiába nem akarom, de komolyan veszem.. meg van hogy piszkálnak.. volt hogy már balhé is lett belőle, de nem vagyok ilyen verekedős típus.. nem hinném hogy megoldana bármit ha jól beverek neki egyet. Sajnos már ebből olyan bajom is volt hogy zúzódott a kezem is :)

2010. dec. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!