Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok egy olyan lányról aki?

Figyelt kérdés
Nem iszik, nem cigizik, nem jár bulizni, csendes, visszahúzódó,de tud beszélni ha van téma,igazából átlagosan néz ki.Nektek bejönne v csak normálisnak tartjátok v egyiksem
2010. dec. 17. 19:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
26%
a mell az érdekes, ami azt illeti.
2010. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Rendszerint ilyenekkel akarok járni:)
2010. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen nem létezik sajnos.Én soha nem találkoztam még ilyen lánnyal,de pont ilyen kellene...nagyon.

21/f

2010. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen lányt ismertem meg, nem ivott, nem cigizett, nem járt egyszer se bulizni, de viszont később rájöttem hogy pasizott, hazudott, kétszínű volt, stb...:S
2010. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pedig én képzeld pont ilyen vagyok mégsem volt még egy pasim se 16/l.Ja és a legjobb h kiközösítenek amiatt h nem csinálom ezeket.
2010. dec. 17. 20:10
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Én pont ilyen vagyok:) De mindig megjárom mert manapság már annak is örülök ha köszön egy fiú...mert mindenki a pláza cicákért van oda...
2010. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Elhiszem kedves kérdező, csak sajnos ez volt nálam. Nem mondom hogy ez rossz dolog, sőt jó ha ilyen van, ilyen stílust is szeretem. Bocs, hogy valami félre érthető volt, csak így jártam:(
2010. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én ilyen lányra vágyom:), de én nagyon szeretek beszélgetni, szóval számomra az is fontos hogy legyen nyitott és legyen mondanivalója :) 19/f
2010. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Akkor te vagy álmaim nője! :)



17/F

2010. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Kedves kérdező:D tudom milyen mert én is ilyen helyzetbe vagyok.:D 1 szer keveredtem olyan táraságban ahol ment a pia, cigi sőt még drog is de nem akartam kipróbálni így el is maradtam tőlük, viszont az osztályom nagyrésze iszik drogozik cigizik és baxnak füvel fával.engem ki is közösitettek egyszer emiatt h nem csatlakozom hozzájuk...de különösebben nem érdekelt:D lassan én is töltöm a 16-ot:D
2010. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!