Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek? Hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek? Hol?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bárhol lehet ismerkedni, mindenki ezt mondja, de mégis?! Egész nap suliban vagyok, másfél órát utazok be pestre az iskolába, meg haza is, de mikor bent vagyok pesten, mert van egy kis időm csavarogni, kikapcsolódni, mindíg megnézem a srácokat, a helyeseket, akik bejönnek nekem, de csak ennyi. Szeretnék ismerkedni, barátkozni, de mindíg félek attól, hogy csak leégetem magamat..

Szerintetek hol lenne érdemes ismerkedni, meg hogyan? Szerintetek ciki az, hogyha egy lány kezdeményez beszélgetést?


2010. dec. 18. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Börtönben, ott elég szálka emberek laknak :D
2010. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kamuuu ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki sőt néha talán túl ritka is :) nyugodtan oda mehetsz egy egyedül lévő fiúhoz és elkezdesz vele beszélgetni bármiről :)
2010. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leégetni nem tudod magad, ha valaki bunkó veled azzal magát jellemzi csak.

Utcán is ismerkedhetsz, de ez azért rossz mert midnenki megy valahová, tehát nem nagyon ér rá.

Inkább kávézókban, bárokban, klubokban jó ismerkedni, vagy esetleg neten.

Hogy hogyan?Először beszélgess csak azzal aki tetszik, nem gáz ha te szólítod meg először, aztán majd elkéri a számod vagy valami.

20f

2010. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Említetted, hogy Pestre utazol szinte naponta. Feltételezem busz vagy vonat. Vonaton simán beszélgetésbe tudsz elegyedni bárkivel, ha épp nem az a fajta, akinek folyton bent van a füldugó és zenét hallgat. És végtére ezt buszon is meg tudod csinálni, csak ott nehezebb. :D
2010. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!