Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan lány, aki könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lány, aki könnyen adja magát (pl. neten ismertem meg és 1 óra fűzés után már a melleit mutogatta kamerán, aztán dicsekedett, hogy nyalogatni is tudja), megbízható? Ráadásul 13-14 évesen csinálta ezt…

Figyelt kérdés

Szóval egy ilyen csaj megbízható? Fog változni? Vagy génjeiben kódolt a ku.rvaság?

Igazából elszomorít. Oké, hogy levetkőztetem, meg minden, sikerélmény, heppi-szánsájn, f-szverés ezerrel, de azért el is szomorít.

Milyen csaj lesz ebből? Megváltozhat, vagy cak rosszabb lesz?


2010. dec. 21. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Van rá esély, hogy változni fog.. de arra több, hogy mégnagyobb ribanc lesz.
2010. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bretso ***** válasza:
Pont neked való. Mindenki azt kapja, amit megérdemel.
2010. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz sittre menni, kerüld el. Nagyon messze. Okulj az egyik kérdésből...
2010. dec. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit akarsz egy tizenéves kurv*tól, ha már most ilyen? Hogy szende szűz váljon belőle? Jó vicc.

Ha te nem, majd jól megb*ssza húsz másik.

2010. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, a férfiak is tesztelnek ugyanúgy, mint a nők. Ami nem baj, így keresitek a normálisat.

Csak egy okos és értelmes, normális értékekkel rendelkező nő képes az ilyenre nemet mondani, aki szintén a normális társat keresi.

Sajnos engem is elszomorít, hogy egy 14 éves lány hogy művelhet ilyet. Én, ennyi idősen még babáztam, legóztam, és örültem, hogy játszhatok.

Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy vajon az ilyen gyerek milyen körülmények között, milyen szülőkkel él együtt.

Én is csináltam hülyeségeket, de akkor már elmúltam 17.

Hálát adok az égnek, hogy mikor én fiatal voltam, még nem fertőzött ennyire a világ, média, és a legnagyobb gondom ebben a korban az volt, hogy vajon melyik ruhát adjam barbira.

2010. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az apukája, anyukája nagyon szigorú, nem enged neki szinte semmit. Az udvarlóit általában zsarolással, fenyegetéssel elhajtják.
2010. dec. 21. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj, hát gondolom milyen szülei lehetnek. Nem mondanak neki semmit, nem magyaráznak el neki semmit, csak tiltanak. Ez is rossz példa, mert a gyerek ebből annyit lát, hogy ezt nem szabad meg úgy semmit. Nem látja az okát, csak tudja, hogy tilos. Éppen ezért akar kitörni, és inkább mennyi a többi ilyen típusú fiatal után, hogy valahol érvénybe kerülhessen. Legalábbis én így látom.

Mert nem tudom felfogni, ha egy gyereket úgy nevelek föl, hogy mindent megbeszélek vele, értékeket nevelek belé, és ez legyen. Ha egy szülő tényleg jó szülő, akkor a gyerekre nem nagyon tudnak hatni a külső hatások. Persze valamilyen szinten hatnak rá, hiszen társadalomban élünk, de mindenki ahonnan jött, onnan indul ki, és úgy fejleszti vagy rontja magát.

2010. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!