Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek csókolózni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek csókolózni! Mit csináljak? 20/F

Figyelt kérdés

20/F, Nem tudom miért de nagyon félek az első csóktól...

Inkább el sem megyek sehová a csajjal csak ne keljen csókolózni. És én inkább soha nem csajozok ez miatt.

Pedig nem vagyok olyan gyáva kis csávó...


2010. dec. 21. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nem olyan része a csajozásnak amit ki lehetne hagyni, csak egységcsomagban árulják.
2010. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vészes :) na jó viccet félretéve, nem tudom mitől félsz - lehetőleg akkor sötétben, szem becsuk, ajkak összetapadnak nyelv átdug a többi meg jön magától :) 21N
2010. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ettöl félni?:D Én alig vártam az elsöt :)
2010. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire félsz, és sötétben, jó ismerőssel sem megy - akkor pszichológus tud csak segíteni.
2010. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj egy haveroddal...
2010. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megértelek téged, mert még én csókolóztam, sőt undorítónak találom az egészet. Szerintem az a bajod, hgoy még nem vagy felkészülve rá és ez szerintem nem is baj. Majd egyszer úgyis eljön az idő!:D

19/L

2010. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ezért vesztettem el az előző barátnőmet, aztán meg osztálykiránduláson lesmárolt egy csaj, aki amúgy nagyon bejön, hirtelen csak néztem, mert nem számítottam rá, de aztán utána simán ment, csak ott van a bökkenő, hogy akkor is, és azóta is van pasija... :)
2010. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell félned az első csóktól :)

Én is paráztam, de csak addig amíg meg nem csókolt a pasim.

Egyébként meg nem nagy dolog. :D

Szóval ettől nyugodtan elmehetsz akárhova egy csajjal.


16/L

2010. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanígy vagyok én is, nem akarok felsülni :P 22/L
2010. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Szia! Ugyanígy vagyok én is, nem akarok felsülni :P 22/L"


Még nem smároltak le? :O

2010. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!